gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

En Son Nezaman" Bugün Çok Güzel Bir Gündü" Dediniz?

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Melekler sonzamanlarda yada yakın zamanda bugün güzel bir gün dediğniz olmuştur mutlaka...Neler çıkacak bakalım ortaya belkide çook uzun bir zaman oldu belkide az önce oldu ...Benim en güzel günümü hatırlamıyorum desem biraz bunalım olacak ama öyle olsun :(

2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

ya bugün sancılı bir günümdü ama şuan sancım azaldı keyfim yerine geldi.. ve bu keyfimle yazıyorum şükürler olsun ailem eşim sevdiklerim sağlıklı huzurlu onlar benle oldukça benim hergünüm güzel... annem babam abim eşim yanımda oldukça ben hep mutluyum ve bu güzel günlerime birde çocuğum eklendimi benden mutlusu yokkk her saniyem güzel geçer :D:D tabi abimin nişanlısıda artık bu güzel günlerimin içinde :) :yyy:

ARZUZU bunu beğendi.
  3. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

arzucum sen neden bunalım cevap verdim kuzum?

ARZUZU bunu beğendi.
  4. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

ay arzu çok devrik cümle yazmısım düzeltiyorum hahaha
    arzucum sen neden bunalımım cevabı verdin canım olmalı :D:D

ARZUZU bunu beğendi.
  5. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    en guzel gunum ilk parasiyla oglumun kocaman bi cicegi salon masasina biraktigi gun tabiki dogduguklari gunleri ayri tutuyom

ARZUZU bunu beğendi.
  6. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    21 mart,kızım olcanı öğrendiğim gün demiştim :)

smiley ve ARZUZU bunu beğendi.
  7. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    11 şubat hamile olduğumu öğrendiğim gün..

ARZUZU bunu beğendi.
  8. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    en güzel günüm dedğim gün evlendiğim gün :D:D
    en son güzel günümde dün akşamdı:D eşimin yanımda olduğu günlerim hep güzelllllllllll

ARZUZU ve Derya48 bunu beğendi.
  9. Emelkakac

Emelkakac Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Geçen hafta cumartesiden,çarşamba gününe kadar hergün dedim :) Nedeni eşimdi ama detay yazmıycam nazar değiyo :)

ARZUZU bunu beğendi.
  10. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbime sükür yasiyorum, saglikliyim esim ve ailem saglikli... Dert, sIkInti her daim oluyor...
    En önemlisi bebegim kipir kipir beni mutlu ediyor su karanlik günlerde...
    Ame bugünüm cok güzeldi dedim gün 3 yil önce dogum günümdü... Esim beni mutlu etmek icin gözlerimin icine bakiyordu... Özel birsey yapmadik sadece birlikte disariya ciktik gezdik, sinemaya gidecektik geri caydik. Pastamizi alip eve geldik.. ama beni mutlu etmek istiyordu gözlerimin icine bakarak iyki dogdun iyki varsin demisti.. o günüm cok güzeldi...

ARZUZU bunu beğendi.
  11. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    valla az önce dedim bugun çok güzel bi gün oldu :)

12. Feblayt

Feblayt Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    valla Arzum ben hergun diyorum cok sukur en SIKINtili oldugum zamanlarda bile SUKUrler olsun ama en mutlu oldugum zaman su yakin tarihte esim beni ev tuttum hadi yanima geliceksin dediginde tam 2 ay onsuz kalmistim cok zordu o an rabbime saatlerce sukrettim o kadar cok agladim ki gurbette gurbetciyim hem annem babam yok bide o olmayinca deliricektim nerdeyse

ARZUZU bunu beğendi.
  13. hilal yildiz

hilal yildiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    en son 1 martta dedim :) heyecan ve mutluluk dolu birgündü...

ARZUZU bunu beğendi.
  14. hilal yildiz

hilal yildiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    En son 1 martta dedim :) heyecan ve mutluluk dolu birgündü...

ARZUZU bunu beğendi.
  15. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben o guzel guınlerı bekleynelrdenım :D:D ınş da gelıcek tum sıkıntılar bıtıcek

ARZUZU ve ÖzGüL bunu beğendi.
En Son Nezaman" Bugün Çok Güzel Bir Gündü" Dediniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün dünyanın son günü

bugün dünyanın son günü

Amerika' da bir üniversitede bir hoca derse şöyle başlamış. düşünün ki bugün dünyanın son günü. yarın bu saatte her şey bitecek. kurtuluş şansınız yok. bugün ne yapardınız? tüm öğrencilerden bir çok değişik cevap gelmiş: ibadet eder tanrıdan günahlarımı affetmesini dilerdim, tüm sevdiklerimle vedalaşırdım, ailemle zamanımı geçirirdim, anneme veya babama giderdim, arkadaşlarımla yarım saat...
  2. eğer bugün hayatınızın son günü olsaydı....

eğer bugün hayatınızın son günü olsaydı....

Bakın şöyle bir yakın çevrenize, sonra da kendinize. Ne kadar çok kişi yaptığı işten mutsuz. Ne kadar çok kişi şikayetçi… Kendimizden çok sanki başkalarının hayatını yaşıyoruz. Onların düşüncelerine göre şekillendirdiğimiz hayat denen elimizdeki en değerli varlığımız da eriyip gidiyor kendi elimizden. Ölüm ise bizi bu derin uykudan uyandıran belki de en sert tokat. Sevdiğimiz bir...
  3. En Güzel Güne, En Güzel Çağrı   ''Davetiye''

En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye''

en güzel davetiyeler dini davetiye davetiyeye yazılan güzel sözler dini davetiyeler davetiye zarfı yazma En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye'' Düğün hazırlıkları esnasında son ana bırakılmayan işlerin başında davetiye seçimi gelir ve gönderilmesi geliyor. Kendi ellerinizle seçtiğiniz, metnini yazdığınız, bu davetiye aslında düğün ile ilgili bir bilgi verir. Davetiye küçük bir...
  4. Son Günlerin En Moda Dieti

Son Günlerin En Moda Dieti

boswellia bitkisi hapı bromelia bakımı Arkadaslar diyetisyenim iki hafta once iki tane bitki hapı onerdi.Hemen eczaneden aldım .Bu arada boyum 160 cm kilom 78 .Herbirinden gunde 2 ser tane almaya basladım doktorumun onerdigi gibi.Bitkilerin adı Bromlain ve Bowellia Serrata.Bir kac firmanın var bu urunler ben ikisini aynı markanınkini aldım.Neyse reklam yapmak istemiyorm,siz istediginizi...
  5. en son kime ´seni seviyorum´ dediniz

en son kime ´seni seviyorum´ dediniz

Selam arkadaslar! ´Seni seviyorum´ dünyanin en güzel iki sözcügü... haydi bu güzellikten sevdiklerimizi mahrum etmeyelim... Ben en son ogluma söyledim...bunu söylerken oglumun bana baktiginda gözlerindeki mutlulugu bu dünyada hic bir seye degismem! Ya siz? Siz en son kime öylediniz bu sihirli kelimeleri?

Sayfayı Paylaş