gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

En Son Satın Aldığınız Kitap

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

En son aldığınız kitap hangisi? Hadi tarihlerle yazalım buraya...

2. deniz_ülke

deniz_ülke Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: En Son Satın Aldığınız Kitap
    2 hafta önce eşimle Mehmet Eroğlu'nun "Adını Unutan Adam"ını aldık ve eşim de hem iş arkadaşına çok sevdiğimiz Dino Buzatti romanı "Tatar Çölü"nü hem de bana Grigoriy Petrov'un "Beyaz Zambaklar Ülkesinde" kitabını aldı. Mehmet Eroğlu'nun eserini çok tatmin edici bulmadım ki bize arkadaşlarımız şiddetle tavsiye etmişti.
    ama beyaz zambaklar ülkesinde'yi severek okudum ve tavsiye de ederim.

En Son Satın Aldığınız Kitap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kitaplardan Aldığım Notlar

Kitaplardan Aldığım Notlar

kitaplardan notlar kitaplardan alıntı cümleler alıntı cümleler yazılar güzel Hadi buraya (çok uzun olmamak kaydıyla) okuduğumuz kitaplardan en beğendiğimiz ve bir yerlere yazdığımız, bizi etkileyen, düşündüren ve paylaşmak istediğimiz cümleleri yazalım...
  2. Kitaplarda en etkilendiğiniz karakterler

Kitaplarda en etkilendiğiniz karakterler

the scarlet letter karakterleri Okuduğunuz kitaplarda sizi en çok etkileyen, hatırınızda kalan, yerinde olmak istediğiniz/istemediğiniz, takdir ettiğiniz, sizi gerçekten düşündüren, hayranlık uyandıran, nefret ettiren... kısacası sizin için etkileyici bir özelliği olan karakterleri paylaşalım burada...
  3. dünyanın en güzel kitapları,,,,,,,,,,,,

dünyanın en güzel kitapları,,,,,,,,,,,,

en güzel kitap isimleri en güzel roman isimleri kitap dünyanın kitapları aşk romanları Çavdar Tarlasında Çocuklar - JD Salinger Pal Sokağı Çocukları - Frenc Molnar Benim Küçük Üçkağıtçım - Wenström Franney and Zooey - JD Salinger Dokuz Öykü - JD Salinger Faşist olanları dışındaki bütün Ömer Seyfettin öyküleri Bütün Sait Faik öyküleri Karpuz Şekerinde - Richard Brautigan Bütün Öyküleri -...
  4. Satın Aldığınız Kültür Mantarlarını Uzun Süre Saklamak İçin

Satın Aldığınız Kültür Mantarlarını Uzun Süre Saklamak İçin

Satın aldığınız kültür mantarlarını kese kağıdında ağzı kapalı olarak buzdolabının sebze bölümünde saklıyabilirsiniz. En az 2-3 gün tazeliklerini kaybetmezler. Mantarları hiç bir zaman plastik torbada muhafaza etmeyin çünkü yapış yapış olurlar.
  5. En Son Hangi Parfümü Satın Aldınız Melekler?

En Son Hangi Parfümü Satın Aldınız Melekler?

parfüm markaları, en güzel parfüm, parfüm fiyatları Sevgili melekler, güzel kokulardan, hoş esanslardan hoşlanmayan bayan var mıdır acaba? Bence yoktur. Ve de bu uğurda zaman zaman hatırı sayılır meblağları gözden bile çıkarabiliriz. :) Şimdi sizden öğrenmek istediğim, en son hangi parfümü satın aldınız? Kaç para ödediniz? Sürekli kullandığınız parfümler hangileri? Hadi parmaklarınız...

Sayfayı Paylaş