gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

En umutsuz kelimelerim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

En umutsuz kelimelerim dilimin ucunda Seni unutmak için söyleyeceğim yalanlarımı hazırlıyorum Ezberlemeye çalışıyorum yalanlarımı Sensizlik bana ağır geliyor Saçmalamaya başlıyorum…
    Yüreğimde ki eksikliğin Utanmadan sana acıktırıyor beni Ben sana doyamadım ya Bundandır belki açlık nöbetlerim…

Bir yanlışlığın içinde kaybolmak gibi Ben sen olmadan kendi yanlışlarımın içinde kayboluyorum Yanlışlarım sana dairdi Seni unutamamak ta bir yanlışlıktı…

Bütün çareler çaresizleşmişken Ben bir şeylerden çare koparmaya çalışıyordum
    Bir küçücük çare…Seni bana getirebilirmiydi…bilmiyorum

Yokluğun da hayalinle avunmak…Acılar damlatıyordu beynime Acılarım birikiyor…
    Hayalinle savaş açıyor Yine hayalin galip geliyordu Ben acıyı unutuyorum
    Hayalin ise hala gözümün önünde duruyordu…

Kalmadı…
    Mecalim
    Seni unutmaya da…
    Sana kavuşmaya da…

Birileri çalsa seni hücrelerimden Koparsalar yüreğimde ki yüreğini Senden bana hiçbir kırıntı kalmasa…

Sen benden gideli çok zaman geçti Benim zamanlarım olmadı seni unutmaya
    Unutmaya katlanamadı yüreğim…
    Hasretini sardı yaralarıma…durdur dedi kanayan yanlarını Ama durmadı…
    Yüreğim de çare olamadı kanayan yanlarıma

Oluk oluk akıyordu sensizlik her yerde Ve ben çaresizce seyrediyordum aynada ki acizliğimi…
    Bana verdiğin acı seni unutturmuyordu içimdeki ateşi daha da alevlendiriyordu
    Ve bu alevlerim sıçrıyordu her yana küçük küçük yangınlar çıkarıyordu
    Küçük yangınlarım gittikçe büyüyordu Seni bulamıyordum…
    Yangınlarıma su gibi akman gerekiyordu Ama ben seni bulamıyordum
    Yoktun…

Sonra sus dedim yüreğime…
    Sustu…

Sanki yorulmuştu…

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: En umutsuz kelimelerim
    unutmakmı seni asla....

herbiri birinden güzel paylaşımlar sağol canım kızım

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: En umutsuz kelimelerim

Sende benim canımsın annem seni seviyorum mucxx

En umutsuz kelimelerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umutsuzum......

Umutsuzum......

3 yil oldu evleneli... basta aman is önce kariyer diyerek hamile kalmayi erteledim (esim cok istiyordu onuda bi sekilde ikna ettim) 5 ay önce korunmayi biraktim artik zamani geldi diyordum ama hala bi ses seda yok. 1 yil gecmedi diye doktorlar hicbir test yapmiyorlar normaldir falan diyorlar, esim de öyle, allah razi olsun, daha dur hem olmazsa napalim sen bana yetersin diyor... canim benim....
  2. Dünyanın En Uzun Kelimeleri

Dünyanın En Uzun Kelimeleri

Macarca: Megszentsegletenithaletlensegeskedeserdekert (44 harf) (anlamı: kötüye kullandığımız hareketler için) Türkçe: çekoslovakyalılaştırımadıklarımızdanmısı nız (47 harf) Hollandaca: kindercarnavalsoptochvoorbereidingswerkzaamheden (49 harf) (anlamı: çocuk karnavalı ile ilgili yürüyüş hazırlıkları) Fince: Lentokonesuihkuturbiinimoottoriapumekaanikkoaliups eerioppilas (61 harf) (anlamı:...
  3. Öğretmenleriniz En Çok Hangi Kelimeleri / Cümleleri Kullanırdı?

Öğretmenleriniz En Çok Hangi Kelimeleri / Cümleleri Kullanırdı?

Sevgili Melekler, Hayatımızda bazen hiç unutmadığımız insanlar olur, bunların arasında da öğretmenlerimizden de bir iki kişi yer alır. Bazen sıklıkla kullandıkları kelimeler ve cümleler belleğimize kazındığı için anımsandığı zaman gülümseme yaratır yüzlerde. Aramızda halen öğrenci olanlar olduğu gibi öğrencilik yılları çok gerilerde kalan da var, o nedenle hem günümüzden hem geçmişten...
  4. Umutsuz Ev Kadınları Dizisinin En Sevilen Karakteri Kim?

Umutsuz Ev Kadınları Dizisinin En Sevilen Karakteri Kim?

umutsuz ev kadınları dizisi oyuncuları kimler oynuyor yasemin songül öden elif ceyda düvenci nermin bennu yıldırımlar zeliş Evrim Solmaz emel Özge Özder resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kanal D ekranlarında pazar akşamları yayınlanan ve izleyiciden tam not alan Umutsuz Ev Kadınları dizisinin en sevilen karakteri seçilmiş melekler...Songül Öden (Yasemin), Ceyda Düvenci...
  5. Google'da En Çok Aradığımız Kelimeler!

Google'da En Çok Aradığımız Kelimeler!

googleda en çok arananlar, google en çok aranan kelimeler, google arananlar Türkiye'deki internet kullanıcıları, son 6 ayda arama motoru Google'da en çok "Facebook", ''Youtube", "Google", "sahibinden", "e okul", "face", "hotmail", "haber", "mynet" ve "milliyet" kelimelerini aradı.AA muhabirinin...

Sayfayı Paylaş