gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

En uygun gebe kalma zamanları

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

takvim hesabı gebelik gebe kalma takvimi hesaplama en uygun gebe kalma günü gebelik zamanları hamile takvimi hesaplama Etiketler: gebe kalmak, gebe kalma günleri, gebe kalmak istiyorum, en uygun gebelik tarihi hesaplama, gebelik tarihi hesaplama, hamile kalma günleri, hamile kalma günleri hesaplama, hamile kalma günü hesaplama, hamile kalma gün hesabı, gebe kalma günleri, gebe kalma günü, gebe kalma günü hesaplaması, gebe kalma günleri takvimi, gebe kalma günü hesapla Evet Melekler bu takvimi oluşturmakla En uygun gebe kalma
    günlerini görüp ona göre davranacaksınız..

Öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor..
    Ben siteyi türkçeleştirdim. Size ingilizce açılırsa buradan bakarak gerekli verileri girin.
    BURADAN Siteye Girin

1-yukardaki adrese giriş yaptığınızda aşağıdaki sayfa açılacaktır.
    Üye olmayanlar Ücretsiz kayıt seçeneğine basacaklar.

2- Burada kendiniz için bir isim ve mail adresi vermelisiniz.
    Mail adresiniz gerçek olmalı. Buraya ilk giriş için istenen kullanıcı adı ve şifre gönderiliyor çünki.

3- İlk iki satırı doldurduktan sonra. son yerdede gizli hatırlatma için başka bir şey yazın.. (soyadınız , eşinizin adı vs vs olabilir)

4-İşlemler bitince bu sayfa çıkacak..

5- Şimdi siteye tekrar giriş yapalım.. Mail adresimize gelen kullanıcı adı ve şifremizi öğrendikten sonra. aşağıdaki gibi yazıyoruz..

6- Giriş yaptıktan sonra sözleşmeyi kabul ediyoruz.. (okumanız tavsiye edilir)
    aşağıdaki kutucuğa çeltik atıp devam ediyoruz.

7- Artık takvimimize başlayabilirz. Bugünün tarihini ve son regl olduğunuz tarihi yazıyorsunuz. Setup tıklayıp ilerliyoruz..

8- İşte takvimiz oluştu bile. Bu takvime göre son regl tarihim05/Şubat
    Bugün ayın 22 si olduğu için oda görülüyor.
    Mart ayının 15-16-17-18 günleri yumurtlama için en uygun dönemlerdir.

pamukşekeri bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    paylasım icin sağol :) umarım birçok kişinin işine yarar..

pamukşekeri bunu beğendi.
  3. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113
    beceremedım anacım

En uygun gebe kalma zamanları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın

Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın

ne zaman hamile kalmam hamile kalmanın yüksek olduğu günler kalmamanın nedenleri Ne zaman gebe kalırım, şu gün şu tarih mi diye hesaplamak biraz zor ama bu linkte hesaplayabilirsiniz. Dogrumu çıkıyo diye merak edenler vardır.Benim bazı yakınlarım,tanıdıgım kişiler bu hesaplamayı yaparak hamile kaldılar, ilk bende tesadüftür falan demiştim inanmamıştım. Ama sonra söyleyenlerde dogru çıktığını...
  2. Gebe kalma şansınızı yükseltin

Gebe kalma şansınızı yükseltin

gebe kalma şansinizi artirmak klomenden sonra ilişki Arkadaşlar gebe kalamıyorsunuz diye telaş etmeyin. Başka faktörleri uygulayarak şansınızı artırmanız mümkün.. Günümüzde kadınların çocuk planlarını kariyerlerinden sonraya ertelemeleri doğurganlıklarını olumsuz etkileyebiliyor. Ancak doğurganlıkta tek belirleyici etken yaş değil. Kilo dengesinden, çevre koşullarına kadar birçok...
  3. Gebe kalmak için en uygun pozisyon nedir?

Gebe kalmak için en uygun pozisyon nedir?

hamile kalmak için hangi pozisyon olmalı,gebe kalmak için hangi pozizyon uygun,hamile kalmak için nasıl pozisyon almalıyım,hamile kalmak için uygun pozisyonlar hakkında bilgiler Çocuk sahibi olmak isteyen birçok çift en kolay yolu ve de en hızlı şekilde nasıl bebek sahibi olurum diye araştırma yaparlar. Bazı çiftler korunurken bebek sahibi olurken bazıları da korunmadığı halde hızlı...
  4. En kolay nasıl hamile kalınır?

En kolay nasıl hamile kalınır?

Bebek sahibi olmak isteyen çiftler hayatın diğer alanlarında olduğu gibi bu konuda da plan yapmak zorunda kalmaktadırlar. Çocuk sahibi olmayı sürekli erteleyen çiftler hamilelik kararı verildiğinde ise geç kalınmışlığın telaşıyla daha kolay hamile kalmanın yollarını arıyor. Gebelik ancak belli şartlar yerine getirildiğinde oluşabilir. Ayrıca 12 ay düzenli ilişkiye rağmen hamilelik...
  5. Anne olmayı ertelemeyin

Anne olmayı ertelemeyin

Eğer bir kadın, çocuk sahibi olmayı düşünüyorsa, dikkat etmesi gereken çok önemli iki nokta vardır. Bir yıl içinde düzenli ilişkiyle, sağlıklı çiftlerin yüzde 90 ‘indan fazlasının gebe kalması beklenir. Eğer bu süre zarfında gebe kalınamıyorsa, bu durumun araştırılması gereken bir durumdur. Tabi bir yıl derken, bunu herkes için söylemek zordur; çünkü burada kadının yaşı önemli bir kriterdir....

Sayfayı Paylaş