gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

en uzun ayakta durma rekoru

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ayakta durma rekoru [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Swami Maujgiri Maharji adli Hintli 1955 Yilindan 1973 Yilinin kasim ayina kadar tam 17 yil boyunca ayakta durdu. Bir süre içerisinde uykusu geldiginde ise bir yere dayanmasi yeterli oluyordu.
    Dünyanin en uzun kulak kilina sahip adami Hindistanda yasayan B.D.Tiyagi
    [/FONT]

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: en uzun ayakta durma rekoru
    ianamıyorum uyuklamak için bi yere dayanıptamı uyuyordu yuhh emeğinize sağlık

3. bLack_anqeL

bLack_anqeL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: en uzun ayakta durma rekoru

Gerçek mi acaba ?:)

4. esnacr

esnacr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dayanarak uyumak ne bu ya robotmu bu adam kangren olmuştur.

5. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ayy akılıyada bak amca başka işin yokmuydu allah aşkına yaa

6. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yat uyuyo millet sıyırdı yapamıyacagı yok kimsenin :)

7. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence manyak bu insanlar öldüğünde zaten uyiycak yeterince delirdi ya bu millet

8. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

17 yıl ne demek ya inanamıyorum bi süre sonra bence hissetmemeye başlamıştır ağrı falan durmuştur.

en uzun ayakta durma rekoru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayakta Durma Rekoru

Ayakta Durma Rekoru

ayakta durma rekoru ayakta kalma rekoru Swami Maujgiri Maharji adlı Hintli 1955 Yılından 1973 Yılının kasım ayına kadar tam 17 yıl boyunca ayakta durdu. Bir süre içerisinde uykusu geldiğinde bir yere dayanması yeterli oluyordu.
  2. Ayakta durmam gerekiyor hayata karşı!

Ayakta durmam gerekiyor hayata karşı!

Ayakta durmam gerekiyor hayata karşı! Kahkahalarımı koruyarak! Oysa kılıcım yok! Büyüdüm de kendim okudum masalları raflardan indirerek, Gölgelerin gücü yok! Masallar bana yazılmamış. Benim hayatımda saat asla 12′yi vurmaz. Kurbağalar da beni sevmez zaten, neden prensim olsunlar Uyumuyorum ki öpülüp uyandırılayım, Kırmızı başlık taksam kurt bile takılmaz peşime, Gidecek anneannem de yok...
  3. en uzun konser rekoru

en uzun konser rekoru

konser rekoru Trabzon Genç Müzisyenler Derneğinin 5 üyesi, 51 saat konser vererek, ''en uzun grup konseri'' rekorunu kırdı. Trabzon Genç Müzisyenler Derneğinin (GMD) 5 üyesi, 51 saat konser vererek, Hindistanlı bir grubun ''en uzun grup konseri'' rekorunu kırdı. Trabzon'da 100. Yıl Parkı'nda 17 Temmuz günü saat 21.00'den itibaren konser vermeye başlayan grup üyeleri, hedefleri olan 61...
  4. en uzun bıyık rekoru Türkiye'den

en uzun bıyık rekoru Türkiye'den

en uzun biyik en uzun bıyık 40 yıldır kesmediği bıyıkları 2 metreye ulaştı Ordu'da yaşayan 75 yaşındaki Sıtkı Ekşi, yaklaşık 40 yıldır uzattığı, 2 metreye ulaşan bıyıklarıyla dikkat çekiyor. Ordu'nun Mesudiye ilçesine bağlı Aşağı Gökçe köyünde yaşayan Ekşi, askerlikten sonra bıyık bırakmaya başladığını ve yaklaşık 40 yıldır bıyıklarını kesmediğini söyledi. Türkiye bıyık yarışmasında daha...
  5. baş aşağı durma rekoru

baş aşağı durma rekoru

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş