gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En uzun bayan sakalı

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bayanda sakal uzun bayanlar bayanlarda sakal bayanlarda bıyık enuzun bayan usa' dan Vivian Wheeler adlı bayan(!) 1990 da annesinin ölümüyle sakal bırakmaya başlamış
    ve 2000 yılında 27,9 cm lik sakalıyla rekorlar kitabına girmeyi başarmıştır.
    3 çocuğu olan wheller hayatından memnun olduğunu söylüyor.

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

gördüm bu kadını.

En uzun bayan sakalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En uzun sakal (erkek)

En uzun sakal (erkek)

sakal nasıl uzar sakal kaç günde uzar günde ne kadar uzun oyunu uzun modelleri En uzun sakal (erkek) bu rekor Hindistan' dan Shamsher Singh ait. 1997 yılında ölçülen sakal 1,83 metreymiş. bu sakalıyla yaşayan en uzun sakallı olarak rekorlar kitabına girmiş. en uzun sakallı kişi de 1927 de ölen norveçli Hans Langseth deymiş. bunun sakal boyu ise 5,33 metreymiş. ortalama sakal yılda 14 cm...
  2. uzun bayan gömlekleri

uzun bayan gömlekleri

bayan gömlekleri uzun bayan gömlekleri gömlekler gömlekler uzun
  3. Dünyanın En Uzun Kedisi

Dünyanın En Uzun Kedisi

kedinin boyu kedilerin boyu kedi dünyanın en uzun kedisi dünyanın en güçlü kedisi Kedilerle aranız nasıldır bilemem ama benim pek iyi değildir ancak uzaktan dokunmadan severim kendilerini :D Eğer siz bir kediseverseniz bu konu çok ilginizi çekecek çünkü bu kedinin boyu 43 santim :kedi: Ayak ucundan omzuna 43.43 santim uzunluğundaki F1 Svannah cinsi Scarlett's Magic adlı kedi "dünyanın...
  4. En Uzun Süren Deprem

En Uzun Süren Deprem

en uzun süren deprem, nerede oldu, ne zaman oldu, ayrıntılar, ne kadar sürdü, ile ilgli bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir asır gibi gelen 45 saniyelik İzmit depreminin ardından çok yürekler yandı,kayıplar yaşandı.Bitmek bilmeyen 45 snden sonra insan düşünmeden edemiyor; ''Ya daha uzun sürseydi?'' diye..İşte tarihte süresi an uzun olan deprem..Ne ironidir ki yine...
  5. Mixray  Uzun Bayan  Elbiseleri

Mixray Uzun Bayan Elbiseleri

degaje yaka, düz, straplez, uzun elbise, 2011 yaz sezonu kreasyonu, mixray bayan kıyafetlerini buradan bulabilirsiniz Bu mixray bayan giyim markasını yeni duydum meleklerim. İnanın ki hem fiyatları uygun hem modeli, rengi, çeşidi bol . Mesela bu paylaştıgım elbiseler 35 tl civarında değişiyor. Degaje denince; Sade ve hoş.. Moda da Çizgili Straplez yakanın şıklığı.....

Sayfayı Paylaş