gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En uzun kulak kılı

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En uzun kulak kılı mayıs 2003 de kırılmış.
    bu rekor hindistan' dan Radhakant Bajpai' ya ait.
    ve tam olarak 13,2 cm.

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

En uzun kulak kılı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kulaklarındaki kıllarla rekorlar kitabına girdi!

kulaklarındaki kıllarla rekorlar kitabına girdi!

gines rekorlar kitabı guinness rekorlar kitabına girenler gines kitabına girenler rekor kitabı Kulak Kıllarının Uzunluğuyla Övünen Hintli, "Tanrı Bana Böyle Özel Bir Fırsat Verdi" Dedi. Kulak kıllarının uzunluğuyla övünen Hintli, "Tanrı bana böyle özel bir fırsat verdi" dedi. KULAK KILLARIYLA REKOR KIRDI... Kulak kıllarına özel bakım yaptıran Hintli, Guinness...
  2. dünyanın en uzun kulak kıllarına sahip adam

dünyanın en uzun kulak kıllarına sahip adam

dünyanın en büyük kulağı dünyanın en büyük kulaklı insanı uzun kulaklı insanı uzun adamı adamı ya kızlar özür dilerim gerçekten konu açarken bile midem bulandı:(
  3. Dünyanın En Uzun Kedisi

Dünyanın En Uzun Kedisi

kedinin boyu kedilerin boyu kedi dünyanın en uzun kedisi dünyanın en güçlü kedisi Kedilerle aranız nasıldır bilemem ama benim pek iyi değildir ancak uzaktan dokunmadan severim kendilerini :D Eğer siz bir kediseverseniz bu konu çok ilginizi çekecek çünkü bu kedinin boyu 43 santim :kedi: Ayak ucundan omzuna 43.43 santim uzunluğundaki F1 Svannah cinsi Scarlett's Magic adlı kedi "dünyanın...
  4. En Uzun Süren Deprem

En Uzun Süren Deprem

en uzun süren deprem, nerede oldu, ne zaman oldu, ayrıntılar, ne kadar sürdü, ile ilgli bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir asır gibi gelen 45 saniyelik İzmit depreminin ardından çok yürekler yandı,kayıplar yaşandı.Bitmek bilmeyen 45 snden sonra insan düşünmeden edemiyor; ''Ya daha uzun sürseydi?'' diye..İşte tarihte süresi an uzun olan deprem..Ne ironidir ki yine...
  5. En Güzel Kıl Sözler Kıl Mesajlar burada

En Güzel Kıl Sözler Kıl Mesajlar burada

Kıl Sözler En Güzel Kıl Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler sizlere daha önce en güzel gıcık sözler paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise bir misafirimizin kıl olması üzerine, birini kıl etmek istemesinden ötürü, bizden kıl mesajlar istemesiyle (bu konu yorumuda kıl oldu dimi :D:D:D:D) sizlere en güzel kıl sözler sunuyor ve yeni kıl mesajlar isteyen herkesi bu sayfamıza davet ediyoruz....

Sayfayı Paylaş