gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

En Yakışıklı Erkek Seçildi

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Bradley Cooper,Yaşayan En Yakışıklı Erkek Seçildi Kendisini çok yakışıklı bulduğum hatta birçok filmini izlediğim Bradley Cooper Yaşayan En Yakışıklı erkek seçilmiş hanımlar.Komedi filmlerinde oldukça başarılı ve sempatik buluyorum kendisini.Özellikle masmavi gözleri ve sıcacık gülüşü ile eminim birçok bayanın gönlünü ferhetmiştir( ilk izlediğim filminde gözlerine ve komik hallerine resmen aşık olmuştum ve ardından birçok filmini izlemiştim :D )

Gişede yüksek başarı getiren ''hangover'' filminin yıldızı Cooper,dergiye yaptığı açıklamada,seçildiğini öğrendikten sonra ilk tepkisinin annesinin çok mutlu olacağını düşünmek olduğunu söyledi.
    Dergide yapılan açıklamada,Cooper'ın,''etkileyici mavi gözleri ve öldürücü gülümsemesi''dolayısıyla seçildiği belirtildi.

People dergisinin yıllık olarak hazırladığı listede Cooper'ın ardından Ryan Gosling,Idris Elba,Tim McGraw ve Alec Baldwin bulunuyor.d
    Daha önce George Clooney,Brad Pitt,Johnny Dep,Hugh Jackman ve Ryan Reynolds''En yakışıklı erkek''seçilmişlerdi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Kasım 2011
En Yakışıklı Erkek Seçildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en yakışıklı erkekleri:))

dünyanın en yakışıklı erkekleri:))

dünyadaki en yakışıklı erkekler dünyanın en yakışıklı erkekleri dünyanın sanatçısı erkeği erkek çocuğu Bakın kızlar size dünyanın en yakışıklı erkek resimlerini buldum sizce hangisi daha çok yakışıklı:D:D
  2. En yakışıklı erkek şarkıcı

En yakışıklı erkek şarkıcı

erkek şarkıcıların isimleri erkek şarkıcı isimleri yabancı şarkıcılar sanatçı şarkıcılar En yakışıklı erkek şarkıcı kim sizce
  3. Dünyanın en yakışıklı ERKEĞİ

Dünyanın en yakışıklı ERKEĞİ

en yakışıklı erkekler dünyanın en yakışıklı erkekleri dünyanın erkeği çirkin erkeği adamı Bildiğiniz gibi bir sürü yarışmalar yapılıyor.Bu yarışmaların en önde geleni şüphesi; yıllardır devam eden güzellik yarşmasıdır.Ama artık yakışıklılık yarışmasıda var. Bu yakışıklılık yaırşmasında dünyanın en yakışıklısını seçmişler ve işte o yakışklı.... Gülüşü güzel,boy pos endam...
  4. Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri

Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri

Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri kimler resimlerini paylaşırmısınız rica etsem:)
  5. En Yakışıklı Türk Erkekleri

En Yakışıklı Türk Erkekleri

yakışıklı ünlü erkekler, yakışıklı ünlüler, ünlü resimleri Araştırmalara göre Türkiye'nin en yakışıklı 10 Türk ünlü erkeği seçilmiş... Listede kimler yokki:D:D Kıvanç Tatlıtuğ'dan Kenan İmirzalıoğlu'na kadar yakışıklı ünlülerin yer aldığı listeyi merak edenler için gözlerin bayram edeceği ünlü ve yakışıklı Türk erkeklerini sizler için galerimiz de paylaştık. RESİMLERİN DEVAMI İÇİN...

Sayfayı Paylaş