gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

En Yardımsever Ünlü Seçildi!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu Taylor Swift hakkında bilgilere yer vermektedir. 22 Yaşında ki genç ve güzel şarkıcı Taylor Swift 2012 yılının en yardımsever ünlüsü olarak seçildi. Kanser hastalarına büyük ölçü de yardımcı olan Taylor Swift haberinin detaylarına geçiyorum.

DoSomething.org (Bir şeyler yapın) isimli internet sitesi tarafından 2012 yılının en yardımsever ünlülerinin derlendiği listede ilk sırayı Taylor Swift aldı.

Albüm çalışmaları ile meşgul olurken bir yandan da kanser hastalarına yardım eden Red albümü ile iyi bir çıkış yapan 22 yaşındaki şarkıcı ve aynı zamanda söz yazarı Taylor Swift, Country Hall of Fame Museum’a (Şöhretler Müzesi) da 4 milyon dolar bağışta bulundu. Dünyaca ünlü şarkıcı Swift, Robert F. Kennedy Center tarafından da Ripple of Hope isimli ödüle layık görülen en genç kişi ünvanına sahip oldu.

En Yardımsever Ünlü Seçildi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılın en sorumlu, en mükemmel ebeveynleri seçildi

Yılın en sorumlu, en mükemmel ebeveynleri seçildi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tuba Büyüküstün en güzel yüzlü kadın seçildi

Tuba Büyüküstün en güzel yüzlü kadın seçildi

türkiyenin en güzel kadını en güzel yüzlü kadınlar yüzlü kadınlar kadın resimleri bayan resimleri Melişler gerçektende çok güzek kız :)Maşallah:):) Rakiplarine fark yarattı. Türkiyenin en güzel yüzlü kadını oldu. Düzenlenen ankette 43 bin 510 oy kullanıldı. Oyların yüzde 39 alan Tuba Büyüküstünü ,Beren Saat,Hazal Kaya,ve Fahriye Evcen takip etti.
  3. En Yakışıklı Erkek Seçildi

En Yakışıklı Erkek Seçildi

Bradley Cooper,Yaşayan En Yakışıklı Erkek Seçildi Kendisini çok yakışıklı bulduğum hatta birçok filmini izlediğim Bradley Cooper Yaşayan En Yakışıklı erkek seçilmiş hanımlar.Komedi filmlerinde oldukça başarılı ve sempatik buluyorum kendisini.Özellikle masmavi gözleri ve sıcacık gülüşü ile eminim birçok bayanın gönlünü ferhetmiştir( ilk izlediğim filminde gözlerine ve komik hallerine resmen...
  4. 2012 En Şık Kadını Kim Seçildi ?

2012 En Şık Kadını Kim Seçildi ?

Dün gece aksi gibi misafir bastırdı seyredemedim. Ani misafire de uyuz olurum ama neyse, gelene git denilmez. Bugün Ne Giysem gala gecesini izleyemedim.Kim birinci oldu ?
  5. 2013 Türkiye'nin En Güzel Kızı Seçildi

2013 Türkiye'nin En Güzel Kızı Seçildi

2013 güzellik yarışması 2013 Türkiye güzellik yarışması 2013 Türkiye güzellik yarışması sonucu Star tv nin düzenlediği 2013 Türkiye güzellik yarışması sonuçlandı. Yarışmayı Türkiye'nin en güzel kızı ünvanını alarak Rüveyda Öksüz kazandı. Haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Elidor MissTurkey güzellik yarışmasında Rüveyda Öksüz Türkiye’nin en...

Sayfayı Paylaş