gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

En Yaygın Hurafeleri Öğrenelim Haydi Melekler :)

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, adı üstünde hurafe ancak ısrarla yapıyoruz bazen hurafe olduğunu bile bile. Bu sayfadan en yaygın hurafeleri paylaşalım diyorum.Sizin işnandığıonız ve istemeden de olsa uyguladığınız hurafeleriniz varmı? Varsa neler? Bakalım en çok hangi si yaygın olarak yapılıyor ? :D:D

2. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    eve girip çıkarken yada her nereye gidersem sağ ayakla girer çıkarım,birde evden çıkarken sabah akşam defalarca ayetel kürsü okurumm

metanoyam bunu beğendi.
  3. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    kavga olmasın diye elden ele bıçak vermem, mecbur kalırsam da mutlaka üzerine tükürürüm.

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ne guzel ben pek ınanmıyorum ama söle bişey var bendede herseyimin eşimle cift olmasına özen gösterırım mesela kaşılarımız sofrada veya bardaklarımız aynı olsun öle seylere cok ınanıyorum sankı farklı olunca baska bısey olucamıs gıbı degısık

5. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    deryacım sağ ayak dinende var canım ne güzel işte benim yoktur ama duydugum komikler var mesela 1-birinin nişan lokum yada çikolatasını yiyosan tek yemicekmişsin onlar artık çiftmiş iki tane yicemişsin 2-ayakta yemek yersen şeytan seni arkandan cekermiş 3-gece ıslık calınmazmış şeytanlaı toplarmışsın

Derya48 bunu beğendi.
En Yaygın Hurafeleri Öğrenelim Haydi Melekler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte en yaygın hurafeler

hamilelikte en yaygın hurafeler

hamilelik hurafeleri gebelik hurafeleri gebelikle ilgili hurafeler cinsiyet lohusalık Dünya geneline baktığımızda en çok hurafeye maruz kalanlar Türk kadınları. Adet kanamasından lohusalığa kadar ilginç ve komik hurafelerle dolu bir toplumuz. Rahat doğum yapmak için olandan tutun da bebeklere kadar ne ararsanız var... Kadın ve hurafe Kadın ve hurafe denilince belki de dünyada en çok...
  2. Mustafa Altıoklar Kimdir haydi gelin öğrenelim meleklerim

Mustafa Altıoklar Kimdir haydi gelin öğrenelim meleklerim

Mustafa Altıoklar Hayatı Mustafa Altıoklar Hakkında Bilgi Günümüz de ki Türk Sineması'nın ve başarılı yönetmenlerinden olan Mustafa Altıoklar, sayısız filme izmasını atarak, sinema izleyenlere adını duyurdu ve isim olarak bilinen ünlü yönetmenlerin arasında geliyor. Peki daha başka bilgi istiyorum ya da Mustafa Altıoklar kimdir mi diyor sunuz? O halde buyrun Mustafa Altıoklar biyografi...
  3. Evlerden Biri Erdal Kimdir haydi gelin öğrenelim meleklerim:)

Evlerden Biri Erdal Kimdir haydi gelin öğrenelim meleklerim:)

Evlerden Biri Barış Aytaç Kimdir Evlerden Biri Erdal Biyografisi Başrollerini Özgür Çevik ve Ceyda Ateş gibi isimlerin paylaştığı Evlerden Biri dizisinde rol alan Erdal yani Barış Aytaç biyografi bilgileri paylaşıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Evlerden Biri Erdal kimdir diyen tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz. 1987 İstanbul doğumlu olan Barış Aytaç, 1.90 boyunda....
  4. Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları kimler haydi gelin öğrenelim melekler

Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları kimler haydi gelin öğrenelim melekler

Huzur Sokağı Dizisi Oyuncu Kadrosu Huzur Sokağı Oyuncuları Şule Yüksel Şenler'in Huzur Sokağı kitabından alıntı olan ve başrollerini Selin Demiratar ve Kutsi'nin paylaştığı Huzur Sokağı dizisi oyuncuları kimler bu yazımızda öğreniyor ve pek yakında ekranlara merhaba diyecek olan Huzur Sokağı dizisi oyuncu kadrosu resimleri görsellerini de bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler....
  5. Bakara Suresi Kaç Ayettir kaç sayfadır haydi gelin öğrenelim meleklerim

Bakara Suresi Kaç Ayettir kaç sayfadır haydi gelin öğrenelim meleklerim

Bakara Suresi Kaç Ayettir Bakara Suresi Kaç Sayfa Ve Kaç Ayettir Kuran-ı Kerim'in en uzun ayeti olan Bakara Suresi hakkında bilgi ve Türkçe Meali konumuzu güncelliyor ve Bakara Suresi kaç ayettir diyen tüm arkadaşlarımız için bu sayfamızda Bakara Suresi kaç sayfadır diye bilgiler paylaşıyoruz. Bakara Süresi Arapça Kur’an’ın, en uzun sûresi olup 286 ayetten oluşmaktadır. Bakara Süresi...

Sayfayı Paylaş