En yeni aker eşarp modelleri ile şık olun

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.171
    Ödül Puanları:
    113
    2011 Aker Eşarp Modelleri
    aker eşarp modelleri 2011 aker eşarp modelleri 2011
    Tesettürlü hanımlar için 2011 Aker eşarp modellerini sunuyorum.Renklerinin ve desenlerinin güzelliği kaliteyle birleştiğinde bakın işte ortaya böyle harika modeller çıkıyor=)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ilki güzzelmiş annecimede yakışır :) akerin eşarpları güzel oluyor teşekkürler..

3. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    hepside çok güzel,paylaşım için teşekkürler

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Harika renk ve desenleriyle birbirinden güzel modeller...

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Bence Armine

Ben tesettürlü birisi olarak aker yerine armineyi tercih ediyorum.
    Modelleri daha şıkkkk

6. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    artık eşarplılarda bile saç göstertmeye çalışıyolar .. allah sonumuzu hayır etsin

7. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    hepsi çok güzel,ellerine saglık.

En yeni aker eşarp modelleri ile şık olun konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yepyeni Aker eşarp modelleri

aker eşarp aker esarp modelleri eşarp modelleri 2008 2008 Aker eşarp firmasının çıkarmış olduğu yepyeni renk ve modellerde eşarplar siz tesettürlü hanımların beğenisine sunuldu Kaliteyi ve şıklığı renk ve desenleriyle buluşturan Akerden buyrun hanımlar yepyeni modeller
  2. En güzel Aker Eşarp Modelleri melişle riiiim :)

2011 Aker Eşarp Modelleri aker eşarp modelleri aker 2011 eşarp modelleri 2011 ilkbahar yaz ilkbahar yaz koleksiyonu koleksiyonu Aker her yıl kendi kendinin bir adım önüne geçiyor... geçen yıla oranla bu yıl çok daha güzel bir koleksiyonla karşımızda.... Gerek kalitesiyle gerekse modellerin modaya uygun ve her tarza hitap eder olmasıyla, tüm bayanların beğenisini kazanıyor...Melekler Mekanı...
  3. 2013 Aker Eşarp Modelleri

2013 Aker Eşarp Modelleri Selam hanımlar tesettür modasını çok iyi takip ediyorsunuz bunun için önce size tşklerimi sunuyorum ve sonrasında da 2013 Aker Eşarp Modellerini rica ediyorum :) Sevgilerimle... Büşra Demir...
  4. İşte size 2013 Aker Yeni Eşarp Modelleri

2013 Aker Yeni Eşarp Modelleri 2013 Sonbahar Kış Aker Eşarp Modelleri Tesettür giyim sektöründe isim yapmış öncü markaların başında gelen Aker'in 2013 eşarp modellerini bu sayfamızda siz tesettürlü melek'lerimiz ve misafir hemcinslerimiz için bir araya getirdik arkadaşlarım. Hepsi birbirinden şık ve zarif olan 2013 Aker eşarp modelleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.
  5. 2013'ün En Güzel En Şık Aker Eşarp Modelleri

2013 aker eşarp modelleri 2013 en şık eşarp modelleri Geçtiğimiz yıllarda ,en şık eşarp modellerini piyasaya sürmesiyle dikkatleri üzerine çeken,bayanların beğenisini toplayan aker eşarp,bu yılda hanımlar tarafından tercih edileceğe benziyor.Neon eşarplarada yer veren aker eşarp ,üretiminde yüzde yüz ipek kullanmış.Şıklığına önem veren bayanlar için birbirinden güzel eşarp modellerini...

Sayfayı Paylaş