gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

En yeni alyans modelleri burada gızlar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

alyans modelleri alyans modelleri alyans modelleri evliliğin ve nişanlılığın izi olarak kullanılan, bazen altın bazen daha değerli taşlarla bezenmiş alyanslar, gümüş yüzükler.... Herşeyi mutlaka kullanıyoruz. Çok fazla kullanılan modellerde kadınlar özellikle altından yana tercih ediyorlar. Hoş artık tek başına kendini gösteren ve tek taşlı bir modeli seçmek ve istemek her genç kızın hayali dimi :)

Tek taş olsun benim olsun. Ha bazıları da kendi tek taşımı kendim alıyorum diyebilir ama, hiç bir tek taş kendiliğinden gelenden daha sıcak ve daha güzel değildir :D Bedava yav
    Neyse sizlere alyans modellerini bir araya getirmeye çalışıyorum umarım beğenirsiniz. ALYANS MODELLERİ konumuzda değişik alyanslara da yer verdik inceleyebilirsiniz.

alyans modelleri_ (1).jpg alyans modelleri_ (2).jpg alyans modelleri_ (3).jpg alyans modelleri_ (4).jpg alyans modelleri_ (5).jpg alyans modelleri_ (6).jpg alyans modelleri_ (7).jpg alyans modelleri_ (8).jpg alyans modelleri_ (9).jpg alyans modelleri_ (10).jpg alyans modelleri_ (11).jpg alyans modelleri_ (12).jpg alyans modelleri_ (13).jpg alyans modelleri_ (14).jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Mart 2016
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: alyans modelleri
    Buna benzer bişey almayı uuzun zamandır bekliyordum... inşallah kocişime bunuda gösterem belki bi şans alıverir :)
    emeğine sağlık canım...

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: alyans modelleri

çok güzeller cnm emeginme saglık

En yeni alyans modelleri burada gızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alyans modelleri En güzel

alyans modelleri En güzel

alyans modelleri son cıkan alyans modelleri en son çıkan alyans modelleri yeni çıkan alyanslar yeni en alyanslar
  2. en güzel Küpe Modellerimiz gızlar

en güzel Küpe Modellerimiz gızlar

Küpe Modelleri küpe modelleri takı tasarım Akseuar takmayı seven bir kişi degilim.Fakat küpe takmak çok hoşuma gidiyor. Özellikle kıyafetleri tamamlayan bir aksesuar bence. Tabi küpe takarkende çok seçici davranırım. Benim gibi seçici davranan melekler için bağenecekleri harika küpe modelleri..
  3. 2012 Alyans Modelleri Burada

2012 Alyans Modelleri Burada

2012 alyans modelleri alyanslar fiyatları altın alyanslar pırlanta alyans fiyatları nelerdir alyans modelleri Evlenecek genç kızlar, alyansını değiştirmek isteyen Bay veya Bayanlar işte bu yazımız tamda size göre :D:D Gelinlik modelleri için BURAYI TIKLAYINIZ birbirinde güzel birbirinden şık modelleri sizlerle paylaşıyoruz meleklr :D:D
  4. 2012 En Yeni Hamile Elbise Modelleri Burada....

2012 En Yeni Hamile Elbise Modelleri Burada....

2012 Hamile Kıyafetleri Hamile Elbise Modelleri 2012 Hamile Kıyafetleri ; Bu yıl hamile bayanlar içinde oldukça şık geçecek. Bir kadın için en muhteşem zamanlardan olan hamilelik döneminde yine şık olmak vazgeçilmez. Son yıllarda oldukça gelişen hamile kıyafet sektörü fazla ürünler ve çeşitleri ile hamile bayanlara da şık günler yaşatıyor. Hamile bayanlar da elbise, pantolon, gömlek ve...
  5. 2016 Alyans modelleri

2016 Alyans modelleri

Benimle evlenirmisin ? Bu romantik teklif sonrası bir ömür birlikteliği simgeleyen alyans çiftler için bir sembol olarak tercih ediliyor.Bu özel sembol günlerce araştırılır ve seçim yapmakta zorlanacağınız bir aksesuardır. Evlilik sürecinin en tatlı telaşelerinden birisidir alyans yüzük seçimi. Alyans, bazen sol elin dördüncü parmağına bazense sağ elin dördüncü parmağına takılıyor.Evlilik...

Sayfayı Paylaş