gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

En Yeni Bileklikler Burda Melekler :)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

Bileklik Bileklik modelleri bileklikler

yazın cıvıl cıvıl renklerine ayak uydurmak için bu En Yeni Bileklik modellerini görmeleri gerek melekler. Yazı ben çok seviyorum rengarenk her yer her şey ee kıyafetinden tut ayakkabısına bilekliğinden tut çantasına kadar herşey renkli ve cıvıl cıvıl meleklerler :) En Güzel Elbiselerinize En güzel çanta ve ayakkabılarınıza en güzel ve tamamlayıcı aksesuarınız Bileklikleri burda bulabilirsiniz :)

Son düzenleme: 18 Mayıs 2012
  2. İhvan28

İhvan28 Forum Okuru

ayyyy çookkk güzelllerrrr yaaaa

En Yeni Bileklikler Burda Melekler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bursa Melekleri.....

Bursa Melekleri.....

Haydi Bursa Melekleri Buraya!........bekliyorummmmm
  2. en yeni banyo takımı modelleri burda

en yeni banyo takımı modelleri burda

en yeni banyo takımı modelleri burada yeni banyo takımları yeni banyo takımı modelleri modelleri en Şıklıktan hoşlananlar için..Ben çok beğendim.Sizlerle de paylaşayım dedim.:)
  3. Meleklerıme layık bileklikler....

Meleklerıme layık bileklikler....

işte bu yılın guzel bıleklıklerinden bir kactane...
  4. En yeni Topuz Modelleri Geldi Meleklerim

En yeni Topuz Modelleri Geldi Meleklerim

2011 ve 2012 yılında resimden görüleceği üzere tanınmış Dünya Ünlüle'rinin kullandığı topuz saç modellerini sunuyoruz kızlar. Bakın bakalım beğendiğiniz olur ise nasıl olsa zor yaptıracaksınız :D:D 2012 Topuz Modelleri Süpper modeller değil mi kızlar ? Eee peki saçlarımız böyle olacak ise özel birşeyv ardır değil mi ? Belki Nişanınız vardır...
  5. diyetin en önemli fydasi burda meleklerim

diyetin en önemli fydasi burda meleklerim

diyetin faydalari, saglikli kalmanin yollari, uzun ömrülü olmak, ömrü uzatan Cogu insan neden diyet yapiyorsun vucudu isgence ediyorsun diyorlar, bu yazi onlara cevap olsun ..... ABD’de yap ılan araştırmaya göre 20 yıldır diyette olan maymunların daha az hastalıklara yakalandığı ve ömürlerinin uzadığı ortaya çıktı. Diyetteki maymunlar, uzun yaşamın sırrı olabilir. Wisconsin...

Sayfayı Paylaş