gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En yeni boncuklu oya örnekleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

en yeni boncuklu oya örnekleri, modelleri, yazma modelleri, örneği ve en güzelleri burada arkadaşlar.

Türk örf ve adetlerinde kullanımlasa bile çeyiz camekanında bulunması gereken, ister hediyelik, ister kullanmalık oya modellerinden, sizler için en yeni boncuklu oya örneklerini sunuyoruz Melek'ler.

En yeni boncuklu oya örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boncuklu Oya Örnekleri

Boncuklu Oya Örnekleri

oya örnekleri boncuklu oya modelleri boncuklu örnekleri 2010 2010 Çok güzel bir tülbent kenarı örneği. İki gidişle örülüyor. İlk sırayı yaparken uzun boncuklar konuluyor. İkinci gidişte de küçük boncuklardan çiçekler yapılıyor. Ama bu küçük boncukların önceden sayılarına dikkat edilerek ipe dizilmiş olması gerekiyor. Bu örneği ben yapmadım, sadece bana anlatılanları size aktarmaya çalıştım....
  2. Yeni oya örnekleri

Yeni oya örnekleri

oya örnekleri yeni oya örnekleri yeni oya örnekleri, modelleri, örneği ve en güzelleri burada hanımlar. Yeni ve hatta yepyeni oya modelleri, sizlerin beğenisi için geliyor Melek'lerim. Hem güzel modeller bunlar, hem de oldukça şık ve gösterişli modeller:A
  3. en yeni oya modelleri 2012

en yeni oya modelleri 2012

en yeni ve görlmemiş oya modelleri arıyorum var mı sizde tşkr.
  4. yeni Dantel Oda Takımı Örnekleri

yeni Dantel Oda Takımı Örnekleri

Dantel Oda Takımı Örnekleri Dantel Oda Takımı Örnekleri arıyorum kızlar oda takımı aldım hazır olanlardan birde dantel olsun istiyorum içinde
  5. Pullu Boncuklu 2013 Model Oya Örnekleri

Pullu Boncuklu 2013 Model Oya Örnekleri

Bu konu; 2013 pullu boncuklu oya örnekleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle Anadolu'da evlenecek kızların çeyizleri günler öncesinden serilir, konu komşuya, eşe, dosta, akrabaya çeyizler gösterilir. Büyük şehirlerde bu kadar ayrıntılı seramoniler yapılmasa da çeyiz Türk kızlarının vazgeçilmezi ve kültürümüzün hoş bir geleneğidir. Çeyizlerde görücüye çıkan...

Sayfayı Paylaş