gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

En yeni damar nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

en yeni damar nickler yeni damar nickler 2009 en A$kın Gözü Kör OLaBiLir Ama İnan ßan Karnı Achtır. İi SindiriLmémi$ 1 A$k ÜchünJü TékiLLéré Muhtachtır
    Beny kaça böLersen böL seny ikiye katLarım.d

YéNi BiR sAyFa AçTıM kénDdİMé...iÇiNdé sén yOkSuN...KaLbİm HaYvAnAt BaHçésİ dégİLKi KöPéKLér ÖLSuN

iblisin ağzında sayıklandım, bir pirinç tanesiyim
    çakıllardan ayıklandım, çakallardan kaçtım.

Damar msn nickleri

KaRanLıkTa ü$ümék né Ky? VaRsın döküLsün KanatLarım…!

ßu aLémdé $ékLi ßén kOyaR ßéN çiZéRim,Oyunu ßéN ßa$LatıR ßéN ßitiRiRim! Né O İ$İné qéLmédimi:-* O zmn gaMé OwéR qüséLim:

B!R!S! hakédéR , K!m!s! KahrédéR B!r!s! Mahvédér GÜnLér! éz-géÇ Kasvéti !...

Karmakarışıklaşmaktayım...!

KaÇaR oOoLMu$ iNsSaNLaR SéWiLMéKTéN , DuWaR öRMü$LeR KaLPLéRiNé YasSaKLaMı$LaR BéNy…

Gölgeler takibimde ardımda bir manzara yığını..

Huzur benden özür dilemeli gelmediği her gün için

éĞéR BéNy KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN , o aÇ GöSsLü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN...

Damar msn nickleri

ne tuhaf dimi içimi acıtanda sendin,acımı dindirejek olanda

hiç bir operatör beni bağlayamaz ki, sensiz hayata...

"Gözyaşı, kalpte olan ateşe delildir."

|rahaTım - rahaT oLun - rahaTsız oLMaM !..|

heRşey öyLe çabuq oLduqi sanqi yaşaDığıM haYat bNm diiL !...

[ aRKamdaN koRkup kaçTı demesiNLeR diYe yaşıoRum !... ]

qanqa duR !..buRda kaLbimi de$iyoLaR ][ beNi sevDiğiMe Pi$man ediyoRlaRRR !...

seNdeydi haTa !.. --------liqTi soN moDa !..

hade qeL ßir oyun oynayaLım ? SeN ßNm hayLLeRimLe ßeN seNiN hayatınLa !. . vaRmısıN ?. .

TaM Her$eY GsL OLuYo DerqeNnN...Y.o.K Yaa Ya$aMaK isTemioRum BeNnN...!!!!...

biR güN oLacaqh biR güN kaLacaqh işte o qüN güNeş bNm içiN doğucaqh!..

SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz.

Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün.. Zaten HİÇ ßnm oLmadın Hatta "Ödünçtün" !!

heRqese yaLan söLe qeNdine saqıN söLeme sefiosuN yinede !.

"[email protected] kaLınCa tutu$ur étékLér [email protected] dönér tüm köpékLér"

KaLBiMé ßaNa SöZ VéRDi aRTıhK hak etMééNLéRiN qöTüNü KaLdıRMıJak…!(H)

ßéN MéVLaNa DéiLiM ßaNa öNJé aDaM oL SoNRa qéL...!

ßiR kéFéné 2Ba$ sıqdr.bénimLé oLan hér daiM saqdr.tanRım yaqmr yaqdr.yéryüZündé pisLik Çok.yaLanLaRnda yanLı$ yokTa.doqrulr dökürkn dLimdn.béndn kötüSü yk içmdé sakLı kaLbé sapLı ok

Damar msn nickleri

Seyrederken hayatı en önden kendime sahne buLup oynadım….

BéNy séWMéK için proqRamLanma dewReLErini yaKArıM…(H)

A$kın çaLar saaTi..(H)

' Bu SaaTTéN SoNRa UGRaSMaM DuNuMLé Vé DuNuMDéKıLéRLé....BéN YaRıNa BaKaRıM, YaNıMDaKıLéRLé

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: En yeni damar nickler
    gercekten damar sözler ya, aralarindan alacam bikac tane :)

tskler adminim paylasim icin :)

3. denizoyku

denizoyku Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

valla bayıldım..hepsi cok hos..

hiç bir operatör beni bağlayamaz ki, sensiz hayata...

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

ßéN MéVLaNa DéiLiM ßaNa öNJé aDaM oL SoNRa qéL...!
    çaldıım..emeğine sağlık adminim

En yeni damar nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn niz için en damar nickler

Msn niz için en damar nickler

uslanmam nickler damar nikler uslanmam nickleri en damar nickler Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  2. en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri msn nickler en yeni nickler nickleri nikileri 1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє… düşüмdє isтαивuluи dörт вir yαиı sєиiиlє кαplı vєвαlı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duygulαr. нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєlєяiи вüтüи αyиαlαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizliк göяdüğüм… αииє вєи мαиyαк olduм yαlиız; sєиiи єliиdє solαcαкsαм кopαr вєиi...
  3. en baba delikanlı damar msn nickleri

en baba delikanlı damar msn nickleri

en baba aşk nickleri uslanmam msn nickleri baba nickler delikanlı damar msn nickler 2009 damardan takılanlar için en baba delikanlı damar nickleri buyrun :D:D Damar msn Nickleri Damar nickler GOZUM, KULAGIM, KALBIM, AKLIM HEP SENDE, SENDEN AYRILAMAM ISTESEMDE ISTEMESEMDE... HAYALIN HER AN GONLUMDE, GOZLERIMDE, SENI SEVIYORUM ISTESEN DE ISTEMESEN DE… HATIRALAR KULLER ARASINDA KAYBOLMUS BIR...
  4. En yeni gothic nickler

En yeni gothic nickler

yeni gothic nickler en yeni gothic nickler nickleri 2010 Dönüş yoqqi her hatadan gözlerde btmişse yürekte aranmaz inan sna deli gbi aşıkken kybettiin aşkına yan seni çok sewmiştm inan!!! Kanayan yaralarına kan dursun die başka bedenler basarsan mikrop kaparsın...!!... enjekte eddim tüm hayallerimi karanlıaaa...!!! aydınlıın hapsolduu karanlıında ösgür bırakıldıı yerde son çırpınışları...
  5. En yeni nickler...

En yeni nickler...

gitme nickleri nicklere devammm Olduğum yerde durup hayal ettiğim zaman aklımdan geçen karelerde bulamadığım o his o benden yana düşünce biçimi bir kırıntı. Yok. Hayat dediğin içinde büyüttüğün birkaç parça umuttan ibaretmiş... Dokunmasınlar diye inadına baharlar büyütürmüşsün.. Dün gece bir αynα dαhα kırdı yüzüm gözlerimin içine sıçrαyαn cαm pαrçαlαrını döktüm bugün .. yαş...

Sayfayı Paylaş