gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

En yeni delikanlı nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yeni delikanlı nickler en yeni delikanlı nickler sözler Benimle Konusmak İcin Akıllı Olmalısın Bana Yetişmek İcin Hızlı oLmaLısın Beni GEcmeKmi İstiyorsun Şaka Yapıyo OLmasLısın
    Nê KrâL’ınâ qîDêRîM Nê âLaYıNâ,ßî DuRuM VâR$â KrâL’ıdâ qêLîR âYâqımâ âLâYıDâ!««

Ölüm Ani Öğrenciyiz Die Sevmiyelim Mi Yani

§éNîNLé i$im ßiTMéDi ßiTMéz,a$k qûZ YûZû qôRMéDî qôRMéZ,SaNa SôYLéMéYé DéqMéDi DéqMéz,SéNi ßéNîm qîßi KîmSé SéVMéDi SéVéMézz !!

Her Delikanlının Bir Manitası Var Ama Her Genc Kızın Delikanlı Manitası Yok

İ$tanßuL’a SôLé KıYMéTîNî ßîLSîn, İ$tanßuL qûSéL'Sé Séßéßî SéNSîN !!

HéPîMîZ a§KéRîZ TéRôRé YéTéRîZ,aNLaYaNa §éVqî,aNLaMaYaNa MéRMî ! §éVqîYî VéRDîK,§ıRa MéRMîDé ...

HepSi GiDici Sen KaLıcı , HepSi AnLıq Sen HaYat BoYu , HepSi ÇoCuqça Sen GeRçeKçe , HepSi ÖyLeSine SeN ÖLeSiye..!

Gîtmêsêydî; Øñuñ kulu ølurdum ¢îgñêyîp gê¢tîgî yølu ølurdum bîr ômûr â$kıylâ dølu ølurdum ñê yâzık buñlârı bîlmêdên GITTI

Déqî$KéN ßîR DûnYâDâ,ßéN SâßîT KâLıYoRum.HéRKéz ßâ$Kâ ßâ$Kâ SéVéRKéN,ßéN YîNé [ SéNi SéViYoRuM ]

DîNLê ßîZî;§êR§êRî DêDîKLêRî ßîZîZ. âRKâDâ$ıN DêğêRîNî îYî ßîLîRîZ.ßîZ §êV§êKDê â§Lâ §êVîLMêYîZ...

EqeR ßir qun oLurSem M€zarima qraVatLi qaVatLar DeqiL [ ßenimLe EsRaR Ceken Arkada$Larim qeLsiN ]

мυтℓυℓυкℓαя ѕєηιηℓє σℓѕυη. уαηℓızℓıкℓαя вєηιмℓє... gιт...αмα вιяgüη αкℓıηα gєℓє¢єğιм...!

DinLe Beni [ SoSyeTe ] Güzeli , SiL O Düşündeki Ki [PezEvenkLeri ], Sanmaki Mekansız KaLıR Bu Masum [ SeRseRi ]

, Nê PâRâNıN DêLîSî Nê PêZêVêNqîN qôLqêSî Nê ıßNêNîN ßeqCıSî NêDê PHıC'ıN TêTıqCîSî oLDuq.qônLûMûZûN £F£NDîSî oRTâMLâRıN DêLîSî oLduq.

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: En yeni delikanlı nickler
    Benimle Konusmak İcin Akıllı Olmalısın Bana Yetişmek İcin Hızlı oLmaLısın Beni GEcmeKmi İstiyorsun Şaka Yapıyo OLmasLısın

Nê KrâL’ınâ qîDêRîM Nê âLaYıNâ,ßî DuRuM VâR$â KrâL’ıdâ qêLîR âYâqımâ âLâYıDâ!««

Ölüm Ani Öğrenciyiz Die Sevmiyelim Mi Yani

§éNîNLé i$im ßiTMéDi ßiTMéz,a$k qûZ YûZû qôRMéDî qôRMéZ,SaNa SôYLéMéYé DéqMéDi DéqMéz,SéNi ßéNîm qîßi KîmSé SéVMéDi SéVéMézz !!

Her Delikanlının Bir Manitası Var Ama Her Genc Kızın Delikanlı Manitası Yok

İ$tanßuL’a SôLé KıYMéTîNî ßîLSîn, İ$tanßuL qûSéL'Sé Séßéßî SéNSîN !!

HéPîMîZ a§KéRîZ TéRôRé YéTéRîZ,aNLaYaNa §éVqî,aNLaMaYaNa MéRMî ! §éVqîYî VéRDîK,§ıRa MéRMîDé ...

HepSi GiDici Sen KaLıcı , HepSi AnLıq Sen HaYat BoYu , HepSi ÇoCuqça Sen GeRçeKçe , HepSi ÖyLeSine SeN ÖLeSiye..!

Gîtmêsêydî; Øñuñ kulu ølurdum ¢îgñêyîp gê¢tîgî yølu ølurdum bîr ômûr â$kıylâ dølu ølurdum ñê yâzık buñlârı bîlmêdên GITTI

Déqî$KéN ßîR DûnYâDâ,ßéN SâßîT KâLıYoRum.HéRKéz ßâ$Kâ ßâ$Kâ SéVéRKéN,ßéN YîNé [ SéNi SéViYoRuM ]

DîNLê ßîZî;§êR§êRî DêDîKLêRî ßîZîZ. âRKâDâ$ıN DêğêRîNî îYî ßîLîRîZ.ßîZ §êV§êKDê â§Lâ §êVîLMêYîZ...

EqeR ßir qun oLurSem M€zarima qraVatLi qaVatLar DeqiL [ ßenimLe EsRaR Ceken Arkada$Larim qeLsiN ]

мυтℓυℓυкℓαя ѕєηιηℓє σℓѕυη. уαηℓızℓıкℓαя вєηιмℓє... gιт...αмα вιяgüη αкℓıηα gєℓє¢єğιм...!

DinLe Beni [ SoSyeTe ] Güzeli , SiL O Düşündeki Ki [PezEvenkLeri ], Sanmaki Mekansız KaLıR Bu Masum [ SeRseRi ]

, Nê PâRâNıN DêLîSî Nê PêZêVêNqîN qôLqêSî Nê ıßNêNîN ßeqCıSî NêDê PHıC'ıN TêTıqCîSî oLDuq.qônLûMûZûN £F£NDîSî oRTâMLâRıN DêLîSî oLduq.

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: En yeni delikanlı nickler

Artık kapıyı çalan ben değilim anne ruhuma başkası girdi dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti… Artık o küçük çocuk değilim anne içime bir canavar yerleşti….

Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda... Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM..

Sokakta Birini Gördüm TakıLdı GözLerim GözLerine..a$ığım Zannetti Bni Kendine..Halbuki Ne BiLsin ! Benziyordu GözLeri GözLerine...!

ναу вє ! ιçιмιz∂єкι çσ¢υк ∂α gαуяı мєşяυ çıктı ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя....

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüregimden o zaman .

ßU DünyaDa KonuKsuN ßu DünYaDaN KopUksuN !

Tutsam eLLeriNdeN qeçmi$i UnutamamKi öPsem qözLeRinden ya$Ları kuRutamamKi damaGım çöLe döNmü$ sesiM çamuRa,oYuncaGını qeRiveR içiMDeki çoCuGa!

SEnsizz Buraların tadı tuzu yoqhh düşünsene yedigim salatada bile seni arıyorum... simdii Bana söylermisn.. Bİ HIYARIN eKsikligi bu kadar mıı...bellı olur ..!!..??

Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken ..

Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_?

sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar..

YaRınıMı bRaqTm .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !!

Yeni bir krize giriyorum
    ellerim titriyor
    üzgün değilim ama gözlerim doluyor ..!

İstanbul sana susamalı
    Benim sana susadığım kadar
    Bu hasret İstanbul’a da koymalı bana koyduğu kadar...

El Değmemiş IntiharLarım Var ßenim.. .
    MecaLsis YaşamaLarım ..

sefioRum yaLan yoqh !.. umutLaNma aşq biTTi !..

yanqınLar biLe yaqmadı gözLeriN kdR !..

hayaLLeRimi bıRak..umutLaR senin oLsun...döneceksin sanaRak..ya$anmaz biLiyoRsun..!

...oyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalı...bir türlü üzemiyorum onları...Elinde sonunda mutlu oluyorlar..bir türlü bana benzemiyorlar...

YaLnızLıktan Midem BuLanır GeL desem GeLir Misin?

Kalbim online×× Aklim offline×× Gönlüm beschäftigt×× Hayatim abwesend

+ кımınĿε dans εττıqınıze dıккaτ εdın ;
    coк кısının τopuqu кırıĿdı...[ √ ]

YaPma ße azRaiL MarioNun ßiLe 3 Canı war

En yeni delikanlı nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri msn nickler en yeni nickler nickleri nikileri 1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє… düşüмdє isтαивuluи dörт вir yαиı sєиiиlє кαplı vєвαlı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duygulαr. нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєlєяiи вüтüи αyиαlαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizliк göяdüğüм… αииє вєи мαиyαк olduм yαlиız; sєиiи єliиdє solαcαкsαм кopαr вєиi...
  2. en baba delikanlı damar msn nickleri

en baba delikanlı damar msn nickleri

en baba aşk nickleri uslanmam msn nickleri baba nickler delikanlı damar msn nickler 2009 damardan takılanlar için en baba delikanlı damar nickleri buyrun :D:D Damar msn Nickleri Damar nickler GOZUM, KULAGIM, KALBIM, AKLIM HEP SENDE, SENDEN AYRILAMAM ISTESEMDE ISTEMESEMDE... HAYALIN HER AN GONLUMDE, GOZLERIMDE, SENI SEVIYORUM ISTESEN DE ISTEMESEN DE… HATIRALAR KULLER ARASINDA KAYBOLMUS BIR...
  3. En delikanlı nickler

En delikanlı nickler

delikanlı nickler işim olmaz nickleri fecebok nickleri facebook isim facebook diğer ad Ugrunda Fedakarlık yapamıcağın seyi Yüreğinde Taşıyıpta Yük Etme Kendine..!!! her karanlık Gecenin Aydınlık Bir Sabahı Vardır..!! Varsın eller gönül yarası kapanır sansın,kabuğun altında sevgili sen kanayansın.. Ne şekil için verenle nede veren için şekilden şekle girenle işim olmaz!!!! ÖLÜMDEN DEĞİL...
  4. En yeni damar nickler

En yeni damar nickler

en yeni damar nickler yeni damar nickler 2009 en A$kın Gözü Kör OLaBiLir Ama İnan ßan Karnı Achtır. İi SindiriLmémi$ 1 A$k ÜchünJü TékiLLéré Muhtachtır Beny kaça böLersen böL seny ikiye katLarım.d YéNi BiR sAyFa AçTıM kénDdİMé...iÇiNdé sén yOkSuN...KaLbİm HaYvAnAt BaHçésİ dégİLKi KöPéKLér ÖLSuN iblisin ağzında sayıklandım, bir pirinç tanesiyim çakıllardan ayıklandım, çakallardan kaçtım....
  5. En yeni gothic nickler

En yeni gothic nickler

yeni gothic nickler en yeni gothic nickler nickleri 2010 Dönüş yoqqi her hatadan gözlerde btmişse yürekte aranmaz inan sna deli gbi aşıkken kybettiin aşkına yan seni çok sewmiştm inan!!! Kanayan yaralarına kan dursun die başka bedenler basarsan mikrop kaparsın...!!... enjekte eddim tüm hayallerimi karanlıaaa...!!! aydınlıın hapsolduu karanlıında ösgür bırakıldıı yerde son çırpınışları...

Sayfayı Paylaş