gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

En yeni deri Çanta Modası meleklerim pisicikler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

2011 Çanta Modası 2011 çanta modası
    Şıklığın ve zerafetin vazgeçilmez tutkusu olan çantalar en güzel ve uyumlu aksesuarlarımızdır.Bayanların en önemli aksesuarlarından olan çantalar bu sene büyük modellerin yanı sıra küçük modelleriyle de hayli beğeni kazanacağa benziyor...

2011 yılının küçük çanta tasarımlarını sizlere sunuyorum...

cns_01 bunu beğendi.
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bunun uzun zincirlisinden almayı düşünüyorum...

yazzzz gel artık :D

emeğine sağlık çok güzel çantalar =))

En yeni deri Çanta Modası meleklerim pisicikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Yeni Çanta Modelleri 2012

En Yeni Çanta Modelleri 2012

En Yeni Çanta Modelleri En Yeni Çanta Modelleri 2012 Merhaba Melek'ler ve benim gibi çanta tutkunu olan hanımlar. Çanta mı almayı düşünüyor sunuz? Ben her zaman düşünüyor alıyor ve bir daha düşünüyorum elimnde değil, seviyorum çanta almayı :) Benim gibi çanta almayı sevenlere ve yeni bir çanta almalıyım diyenlere, yılın en şık yeni çanta modellerini, bu sayfamızda bir araya getiriyorum...
  2. Yeni Sezon Bayan Çanta Modası 2012 Modelleri

Yeni Sezon Bayan Çanta Modası 2012 Modelleri

Yeni Sezon Çanta Modelleri 2012 bayan Çanta Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi çanta tutkunu olan tüm sevgili hanımlar, bu sayfamızda sizler için 2012 çanta modası trendlerini araştırdık ve beğeneceğinizden emin olduğumuz yeni sezon bayan çanta 2012 modası modellerini bu sayfamızda görücüye çıkartmak istedik. :) "Yeni bir çantanın altına birde yine sezon uygun olan bir...
  3. 2012 En Yeni Çanta Modelleri

2012 En Yeni Çanta Modelleri

çanta çanta modelleri ben çantayı çok severim melekler :) vallahi çantam olmasa kendimi eksik hissediyorum çantam artık benim bir parçam haline geldi ki bence bu her kadın için aynıdır heralde değil mi :D:D her kıyafetimize uygun çantalarımız vardır her kadının Abiye Çanta, spor çanta ,günlük çanta ooo varda var :D:D peki 2012 En Yeni Çanta Modellerini gördünüz mü :D:D görmediyseniz hemen...
  4. Meleklerime özel Bayan Çanta Modası

Meleklerime özel Bayan Çanta Modası

2012 Bayan Çantası Modelleri, Bayan Çanta Modelleri 2012 Modası Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizlere ve modayı yakından takip eden tüm misafirlerimize 2012 renk modası trendlerine uygun olan yeni çanta modelleri 2012 trendlerini sunuyor ve yeni çanta almak isteyen herkese en güzel çanta modelleri burada diyoruz!
  5. İnci Deri 2013 Yeni Sezon Çanta Modelleri

İnci Deri 2013 Yeni Sezon Çanta Modelleri

inci deri çanta modelleri inci çanta modelleri inci çanta 2013 Sevgili melekler, İnci Deri yine harika bir koleksiyonla vitrinlerdeki yerini aldı. Tam bir ayakkabı ve çanta canavarı olan kadınları memnun edecek güzellikte tasarlanmış olan modeller içinde çantalar göz alıyor. Kullanım rahatlığı ve şık görünümüyle bayanların severek kullanacakları İnci Deri yeni sezon çanta modelelrinden...

Sayfayı Paylaş