gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

En yeni gece elbisesi modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

17 yaş elbise modelleri en yeni gece elbiseleri 15 yaş gece elbiseleri yeni en kıyafetleri
    İşte sizlere bu yıla damgasını vuracak gece elbiseleri.Bence bir göz atın sonra ben görmedim ben duymadım demeyin:D:D

Nasıllar ama her biri ayrı bir harika değilmi??

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    buna bayildim tatlim :)
    ama baska renkte olursa daha hos olur....

tskler emegine saglik fistigim :)

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler hepsi çok güzel ama en çok 15. beğendim :)

En yeni gece elbisesi modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En moda 12 gece elbisesi

En moda 12 gece elbisesi

10 11 yaş gece elbiseleri 12 yaş gece kıyafetleri 11 12 elbiseleri dar son moda elbisesi İşte 2008 sonbahar 2009 kış sezonu koleksiyonlarından derlediğimiz en güzel siyah gece elbiseleri, abiyeler ve tuvaletler.. Siyah gece elbiselerinden hiçbir zaman vazgeçilmez. Abiyelerde en çok tercih edilen renk olan siyah, koyu renklerin hüküm sürdüğü bu sonbahar/kış defilelerinde de sıkça...
  2. Gece elbisesi modelleri

Gece elbisesi modelleri

gece elbiseleri gece elbisesi modelleri elbiseleri modelleri 13 yaş şık kıyafetleri Sizin için en şık gece elbisesi modellerini seçtim .....Buyrun bakalım beğenecek misiniz???
  3. Zara en şık gece elbisesi modelleri 2012

Zara en şık gece elbisesi modelleri 2012

Çoğumuzun ilk tercihlerinden olan Zara, 2012 yılının modasına uygun şekillerde ürettiği gece koleksiyonu ile yine harika işlere imza atmış gibi görünüyor kızlar... Geceleri dışarı çıktığınızda veya özel bir davete gittiğinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Zara gece elbise modelleri, güzelliğinize güzellik katacak diye düşünüyorum.
  4. New York Moda Haftasından En Şık Gece Elbisesi Modelleri

New York Moda Haftasından En Şık Gece Elbisesi Modelleri

New York Moda Haftası Gece Elbisesi Modelleri New York Moda Haftası sürüyor ve sizlere ordan muhteşem gece elbiseleri paylaşmak istiyorum....gece davetlerinde nikah törenlerinde hiç düşünmeden taşıyabileceğiniz muhteşem gece elbiseleri....
  5. Yeni Sezon Gece Elbisesi Modelleri

Yeni Sezon Gece Elbisesi Modelleri

Bu konu abiye modelleri birlikte gece elbisesi modellerine yer vermektedir. Özel gün ve gecelerde her bayan gecenin en şıkları arasına girmek için kusursuz bir arayışa girer. Abiye elbise modelini büyük bir titizlilikle seçer. Aynı şekilde saç modeli ve makyajına kadar tepeden tırnağa dikkat çekici olmak için büyük güç sarfeder. Gecenin sonunda gelen övgülerle birlikte o tatlı yorgunluk bir...

Sayfayı Paylaş