gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

En Yeni Kısa Saç Modelleri 2016 Yaz

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

trend kısa saç modelleri.JPG Birçok bayanın severek kullandığı kısa saç modelleri kişiyi olduğundan daha genç ve modern gösterdiği gibi kullanımı açısından oldukça rahat bir olanak sağlıyor. Ben de uzun zamandır kısa saç modeli kullanan bayanlar arasın da biri olarak şunları söyleyebilirim; Mesela acil dışarı çıkacaksınız ve saçlarınıza kısa bir zaman da şekil vermeniz gerekiyor işte kısa saçın böyle bir avantajı var;)
    Malum yaz aylarını yaşıyoruz kimileri şu sıralar deniz ve havuzun tadını çıkarıyor.... Uzun saçlı bayanlar için sürekli ıslanan saçlar bazen zorluk yaşatır ve burada devreye yine kısa saçı öneriyor ve inanılmaz bir rahat kullanım olanağı sunduğunu söylüyorum;)
    Özel günler için de bazı bayanlar kısa saçlarını sorun haline getirebilir ama ben bunun da sorun olduğunu düşünmüyorum. Günümüz de oldukça çözüm üretebileceğiniz seçimler sizleri bekliyor. Bunlar ne olabilir derseniz;
    Kaynak, çıtçıt ve hatta son yıllar da oldukça popüler olan peruklar olduğunu söyleyebilirim.
    en yeni kısa saç modelleri.JPG
    Kısa saça alıştınmı artık kolay kolay uzatamıyorsun en azından ben öyleyim. Bazen hadi uzatayım desem de bir süre sonra rahatlığını bildiğim için tekrar kestiriyorum:D
    kısa sarı saç modelleri.JPG
    Kendiniz için farklı bir kısa saç kesimi düşünüyorsanız yada imajınızdan sıkılıp daha modern ve havalı bir kesim düşünüyorsanız farklı kesim kısa saçları size öneririm.

modern kısa saç modelleri.JPG

Sitemiz için de yer alan saç bakımı kategorimizi tıklayarak saç bakımı hakkın da genel bilgilere ve diğer saç modellerine ulaşabilirsiniz.

Senenin trendi gri saç modelleri için TIKLAYINIZ

gri saç modeli.JPG

OMBRELİ UZUN SAÇ MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

En Yeni Kısa Saç Modelleri 2016 Yaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En yeni  kısa saç modelleri 2013

En yeni kısa saç modelleri 2013

2012 kısa saç modelleri Ya merak ediyorum melekler önümüzdeki yılda yani 2012 de hangi saçlar moda olucak yani kısa saç ise saçımı kestirem diyorum. Bilgisi olan var mı saçlarla alakalı
  2. En güzel  kısa saç modelleri

En güzel kısa saç modelleri

2012 kısa saç modelleri kısa saç modelleri kısa saç modelleri 2011 bayan 2012 2012 sac 2012 kısa saç modelleri, trendleri, modası, örnekleri, şekilleri ve dahası burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler, saçını kısa kestirmek isteyen misafirler, sizlere 2012 yılının kısa saç modellerini, bu sayfamızda sunuyoruz.
  3. En Yeni Lif Modelleri 2016

En Yeni Lif Modelleri 2016

En yeni lif modellerinden oluşan örnekler ile karşınızdayız. Çeyiz sandıklarının demirbaşı olan lif modelleri bunun yanın da banyoların ihtiyacı ve bayanların ev gezmelerine giderken en çok hediye olarak götürdükleri el emeği göz nuru örneklerden biridir. Sizler için en yeni lif modellerinden oluşan görselleri bu yazımız da paylaştık. Aşağıda ki görselleri yakından inceleyerek yeni modeller...
  4. Modern Kesim Kısa Saç Modelleri 2016

Modern Kesim Kısa Saç Modelleri 2016

Kısa saçlar her zaman için bayanları daha modern ve olduğundan daha genç gösteren stillerdir. Özellikle kış ayların da çok kullanışlı olan kısa saç modelleri ünlü ünsüz birçok bayanın tercihi olarak yıllardır saç modasın da yerini almaya devam ediyor. Rahat bir kullanımı olan kısa saçlarınızı ani bir dışarı çıkmalarınız da kısa sürede şekil verebilir ve zamandan da tasarruf edebilirsiniz....
  5. Modern Kısa Saç Modelleri 2016

Modern Kısa Saç Modelleri 2016

Uzun saç modelleri her ne kadar bayanlar arasın da favori olsa da son yıllar da kısa kesim saçlar saç trendleri arasına girmeyi başararak ünlü ünsüz birçok bayanın tercihi olmaya başladı. Uzun saçlara göre daha kullanışlı ve pratik şekil verme olanağı bulunan kısa saç modelleri sizi olduğunuzdan daha genç göstereceği gibi kullanımı da oldukça rahat olacaktır. Özellikle ani dışarı çıkışlarınız...

Sayfayı Paylaş