En Yeni Kısa Saç Modelleri 2016 Yaz

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
En Yeni Kısa Saç Modelleri 2016 Yaz
trend kısa saç modelleri.JPG
Birçok bayanın severek kullandığı kısa saç modelleri kişiyi olduğundan daha genç ve modern gösterdiği gibi kullanımı açısından oldukça rahat bir olanak sağlıyor.
Ben de uzun zamandır kısa saç modeli kullanan bayanlar arasın da biri olarak şunları söyleyebilirim;
Mesela acil dışarı çıkacaksınız ve saçlarınıza kısa bir zaman da şekil vermeniz gerekiyor işte kısa saçın böyle bir avantajı var;)
Malum yaz aylarını yaşıyoruz kimileri şu sıralar deniz ve havuzun tadını çıkarıyor.... Uzun saçlı bayanlar için sürekli ıslanan saçlar bazen zorluk yaşatır ve burada devreye yine kısa saçı öneriyor ve inanılmaz bir rahat kullanım olanağı sunduğunu söylüyorum;)
Özel günler için de bazı bayanlar kısa saçlarını sorun haline getirebilir ama ben bunun da sorun olduğunu düşünmüyorum. Günümüz de oldukça çözüm üretebileceğiniz seçimler sizleri bekliyor. Bunlar ne olabilir derseniz;
Kaynak, çıtçıt ve hatta son yıllar da oldukça popüler olan peruklar olduğunu söyleyebilirim.
en yeni kısa saç modelleri.JPG

Kısa saça alıştınmı artık kolay kolay uzatamıyorsun en azından ben öyleyim. Bazen hadi uzatayım desem de bir süre sonra rahatlığını bildiğim için tekrar kestiriyorum:D
kısa sarı saç modelleri.JPG

Kendiniz için farklı bir kısa saç kesimi düşünüyorsanız yada imajınızdan sıkılıp daha modern ve havalı bir kesim düşünüyorsanız farklı kesim kısa saçları size öneririm.

modern kısa saç modelleri.JPG

Sitemiz için de yer alan saç bakımı kategorimizi tıklayarak saç bakımı hakkın da genel bilgilere ve diğer saç modellerine ulaşabilirsiniz.

Senenin trendi gri saç modelleri için TIKLAYINIZ

gri saç modeli.JPG

OMBRELİ UZUN SAÇ MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Geri