gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

En Yeni Tesettür Abiye Modelleri 2016

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kapalı bayanları özel gün ve gecelere hazırlıyan senenin trend renk ve desenlerine hakim yeni sezon tesettür abiye modellerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. tesettür abiye (1).jpg tesettür abiye (2).jpg tesettür abiye (3).jpg tesettür abiye (4).jpg tesettür abiye (5).jpg tesettür abiye (6).jpg tesettür abiye (7).jpg tesettür abiye (8).jpg tesettür abiye (9).jpg tesettür abiye (10).jpg tesettür abiye (11).jpg tesettür abiye (12).jpg tesettür abiye (13).jpg tesettür abiye (14).jpg tesettür abiye (15).jpg tesettür abiye (16).jpg

En Yeni Tesettür Abiye Modelleri 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En yeni abiye modeller

En yeni abiye modeller

abiyeleri göster Bugünlerde abiye tutkusu başladı bende o yüzden sanırım çoğu konumda abiye modellerini bol bol görebilirsiniz :D işte bunlardan biri daha eğer sizde benim gibi abiye modelleri arayışı içindeyseniz işte en yeni abiye modelleri sizler için paylaşıyorum
  2. Zümrüt Yeşili Tesettür Abiye Modelleri 2016

Zümrüt Yeşili Tesettür Abiye Modelleri 2016

Tesettürlü hanımları yeni sezon abiye modelleri arasın da bekleyen zümrüt yeşili abiye modelleri farklı tasarımlar ile kapalı bayanlara sunuluyor. Birbirinden şık zümrüt yeşili tesettür abiye modellerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.
  3. Kapalı Bayanlar İçin Tesettür Abiye Modelleri 2016

Kapalı Bayanlar İçin Tesettür Abiye Modelleri 2016

Özel günler de bayanların giyim stili olan abiye modelleri farklı renk ve tasarımlar ile her sene sezonuna göre değişik modeller ile koleksiyonlar da yerini almaya devam ediyor. Açık ve kapalı hanımlar özel günler de diğer günlere göre daha titiz ve özenli bir şekil de hazırlık yaparak günün ve gecenin en şıkları arasın da olmak için bazen aylar öncesinden abiye modeli arayışına girerler....
  4. Tesettür Dantelli Abiye Modelleri 2016

Tesettür Dantelli Abiye Modelleri 2016

Dantel detayları eskiden beridir elbise, abiyeler, nişanlık ve gelinlik modellerinin vazgeçilmezi haline gelerek her sezon farklı kreasyonlar da tercih edilmeye devam ediliyor. Tesettür abiye modellerinde de sıklıkla tercih edilerek tasarımlar da yerini alan dantel modelleri uygulandığı modele oldukça zarif ve şık çizgiler katıyor. 2016 tesettür abiye modasından seçtiğim en yeni dantelli...
  5. 2016 En yeni tesettür tunik modelleri

2016 En yeni tesettür tunik modelleri

Yeni sezon 2016 tesettür tunikler çok şık ve zarif tasarımlarıyla göz dolduruyor.Tesettürlü hanımlar bu yılki tasarımlarla adeta şıklık yarışında olucaklar.Renklerin canlılığı, spor kesimler,klasik modeller hayli memnun edici. Bu yıl tesettür modasında en çok tercih edilen renkler,yağ yeşili,pudra,fuşya,mürdüm, oksit sarısı,lacivert en çok tercih edilen renkler arasında olucak.2016 tunik...

Sayfayı Paylaş