gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

en zor anım

Konu, 'Hayatın içinden anılarımız' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

hiç unutmayacağım bir anı ve burda ölümsüzleşdiriyorum...türkiyeye ilk geldiğim yıllar ve ilk aşık olduğum yıllar...şahsiyet annemin çalışdığı işyerınde çalışıyordu...bende hergün annemin iş yerıne gıdıyodum sebebim vardı...gizl-gizli aşk yaşıyodum...çok heyecan vericiydi...bir gün yıne gittim annemin yanına...annem o şahsiyeti çağırmamı istedi. bana gidip ..... abini çağırırmısın dedi hahaha ben o an şoktayım ben nasıl aşkım dediyim insana abi diyecektim of offf çok zor olduya..neyse gittim çağırıyorum ....... abi seni annem çağırıyor:hhh:o an çocuğun suratı nasıl deyiştı nasıl utandı canım kıyamam :utan: ..arkadaşları da biliyor onlarda şaşırdı ben ona abi diye hıtap ediyordum...:hhh:..o günden sonra çocuk benle 2 gün konuşmadı kalbini kırmıştım..oy oy çok kötü bişey sevdıyının gözlerıne bakıpta ona abi diye hitap etmek.o günden sonra abi kelimesine karşı bir gıcıklığım var hiç sevmem...o günü hiç unutmam..:Dne güzel günlerdi be...:laugh:

2. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    utanmıstır cocuk yaptıgından garıbım benım ya :D:d

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aaayy MERAK ETTİM simdii :D:D:D:D: ondan sorna aranız olmadı yani mesafe konulmus ortaya :D

5. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok kötü olmuş:)

6. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ayyyyyyyy cok kötü ya hahahahah qariban cocouk hahahah

7. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    bu şarkı tam sizlik sevdiğim kız bana abi diyor :D :D :D

en zor anım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - En Zor Anım

Kenan Doğulu - En Zor Anım

Neden gittin gönlümün dermanı nefesim Kalbim kimsesiz kaldı Mühürlenmiş gözlerimi bakir sevdamı Bir kalemde harcadın gitti Yeni yıla yalnız nasıl gireyim Koca bir yıl aşksız geçer mi? Neden bitti inandığım her güzel şey? Fikrim sahipsiz kaldı Göre göre üstüne gittiğim her yanlışın Altından bin doğru çıktı Yeni yola yalnız nasıl gireyim İnananlarım tarihte kaldı En zor anım o son bakışım...
  2. araçların zor anları:)

araçların zor anları:)

Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x469. Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x425. Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x435Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x435. Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x484 Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x417Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x417....
  3. Beren Saat'in zor anları

Beren Saat'in zor anları

beren saat, avm, alışverişi, yangın çıkışı, resimleri ve konuyla ilgili haberleri burada arkadaşlar Güzel oyuncu Beren Saat, ev alışverişi için Akmerkez'e gitti ve gazetecileri görünce, zor anlar yaşadı. Kaçış yolu olarak ise yangın çıkışını kullandı:) Buyrun o zor anların, şaşırtan haberlerine Melek'lerim:) Beren Saat, ev alışverişi için gittiği Akmerkez’de gazetecilerle köşe kapmaca...

Sayfayı Paylaş