gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

En zor soru..

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar şimdi size bir soru sorucam...Bu soru dünyanın en iyi 3. mantık sorusu...çok zor bir soru...ben cevaplarım derseniz...buyurun cevaplayın..:D
    pazartesi
    salı
    çarşamba
    __________>> bu üç gün kadınların yalan söyleme günü

perşembe
    cuma
    cumartesi
    __________>> bu üç günde erkeklerin yalan söyleme günü

Pazar iste her ikisininde ortak yalan söyleme günüdür
    Ve bir gün erkek kadına:
    -Ben dün yalan söyledim diyor, kadın
    -Bende söyledim diyor
    Bu bilgilere göre bugün hangi gündür ?

Lütfen soruya cevap verdikten sonra açıklamasını yapın.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    PERSEMBE GÜNÜDÜR :D:D:D

Cevabi ise : erkek diyorki ben DÜN yalan söyledim , ama aslinda dün yalan söylemedi, bugün söylüyor o yalani (persembe günü). Kadin ise bende DÜN yalan söyledim diyor yani Carsamba, evet kadin dün yalan söylemis yani dogruyu bugün diyor :D:D:D

YANI PERSEMBE GÜNÜ

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bence cumarteside olabilir çünkü cumartesi erkeklerin yalan söyleme günü dün söyledim diyor yani cumartesi günü, pazar günüde ortak olduğuna göre kadında pazar günü söylemiş oluyor yani pazar günü:D:D:D

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

çok doğru tebrık ederım canım:D

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sonuc :D :D :D ben pazar diye düsündüm biran :D

En zor soru.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınların sordukları en zor 5 soru

Kadınların sordukları en zor 5 soru

Kadınların sordukları en zor 5 soru ... ve onların doğru ve yanlış cevapları Sorular: 1. Ne düşünüyorsun? 2. Beni seviyor musun? 3. Şişman mıyım? 4. O (kadın) benden daha mı güzel? 5. Ben ölseydim ne yapardın? Bu soruların kötü ve zor olmasının nedeni onlara doğru cevaplar verilmezse her birinin büyük bir tartışma, kavga ve/veya boşanmaya yol açma riski taşımasıdır....
  2. Erkekler için cevaplanmasi en zor 5 Soru

Erkekler için cevaplanmasi en zor 5 Soru

1) Ne düsünüyorsun? 2) Beni seviyor musun? 3) Sisman mi görünüyorum? 4) Sence o benden daha mi sevimli? 5) Ben ölsem ne yapardin? Bu sorulari zor kilan, yanlis cevaplanmasi (diger bir deyisle dogrularin söylenmesi) durumunda sorulardan herhangi birinin büyük bir kavganin patlamasina yol açmasi garantisidir. Bu yüzden, önemli bir toplum hizmeti olarak, her soru olasi cevaplari ile...
  3. Erkekler için cevaplanması en zor 5 Soru

Erkekler için cevaplanması en zor 5 Soru

şişmanmıyım testi erkeklere zor sorular en zor futbol soruları futbol soruları testi erkekler hangi sorularda tıkanıyor öğrenmeye ne dersiniz hanımlar:) 1) Ne düşünüyorsun? 2) Beni seviyor musun? 3) Şişman mı görünüyorum? 4) Sence o benden daha mı sevimli? 5) Ben ölsem ne yapardın? Bu soruları zor kılan, yanlış cevaplanması (diğer bir deyişle doğruların söylenmesi) durumunda sorulardan...
  4. en zor anım

en zor anım

hiç unutmayacağım bir anı ve burda ölümsüzleşdiriyorum...türkiyeye ilk geldiğim yıllar ve ilk aşık olduğum yıllar...şahsiyet annemin çalışdığı işyerınde çalışıyordu...bende hergün annemin iş yerıne gıdıyodum sebebim vardı...gizl-gizli aşk yaşıyodum...çok heyecan vericiydi...bir gün yıne gittim annemin yanına...annem o şahsiyeti çağırmamı istedi. bana gidip ..... abini çağırırmısın dedi hahaha...
  5. Sindirimi En Zor Besinler

Sindirimi En Zor Besinler

sindirimi zor besinler sindirimi zor yiyecekler hazmı yiyecekler hazmı besinler kolay olan Bazı besinler zor sindirilip midemi rahatsız eder ve hatta kilo almamıza bile sebep olabilirler...Sindirimi en zor 10 besin nelermiş bakalım arkadaşlarım :tik: Çikolata Bu lezzetin ardından ortaya çıkan kötü sonuçların çoğu sadece çikolata yemekten kaynaklanmaz. Çikolatayı aşırı tüketmekten...

Sayfayı Paylaş