gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ender Saraç’tan Selülit İçin Doğal formül

Konu, 'Selülit Nedenleri ve Tedavisi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ender Saraç'tan selülit giderici formülü sizler için paylaşıyorum doğal ve bitkisel bir yöntem olan bu formülü sizlerde evlerinizde kolaylıkla uygulayabilirsiniz Uzman Dr. Ender Saraç’ın deneyimleriyle geliştirmiş olduğu bu masaj yağı asgari 3 hafta uygulanırsa 1-2 ay içinde sonuç veriyor… [​IMG]

Malzemeler :

1 tatlı kaşığı susamyağı,
    7-8 damla portakal yağı,
    7-8 damla biberiye yağı,
    5-6 damla melisa yağı
    7-6 damla kekikyağı temiz bir kapta karıştırın.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    1-2 ayda sonuc veriyormus ohooo o zamana kadar adam kopar be :D

Ender Saraç’tan Selülit İçin Doğal formül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ender Saraç'tan ses kısıklığı için bitkisel formül

Ender Saraç'tan ses kısıklığı için bitkisel formül

ender saraç ses kısıklığı için doğal çözümler hamilelikte ses kısıklığı açmak için bitkiler kisikligi icin ne yapmali Ender Saraç'tan ses kısıklığı için vermiş olduğu bitkisel formülü sizlerle paylaşmak istiyorum Tamamen doğal olan bu formülle ses kısıklığına çare bulabilirsiniz Dr ender Saraç‘tan ses kısıklığı için doğal çözüm önerisi ; Nöbet şekeri: Diğer bilinen ismiyle kaya şekeri ses...
  2. Selülit için kahveli peeling formülü

Selülit için kahveli peeling formülü

selülit kahveli peeling kahve peeling kahveyle kahve ile Vücutta portakal kabuğu görünümünde olan ve bayanların canını oldukça sıkan selülitler için sizlere kahveli peeling formülünü vermek istiyorum.Formül tamamen doğal ve selülit sorunu yaşayan herkesin rahatlıkla uygulayacağı bir bakım formülü. Malzemeler: • 2 fincan çekilmiş kahve • 1/2 fincan tozşeker veya deniz tuzu • 2-3 yemek kaşığı...
  3. Saç sorunlarınız için doğal formüller

Saç sorunlarınız için doğal formüller

saç sorunları, doğal çözümler, formüller, öneriler, maskeler, bakım önerileri burada arkadaşlar Gerek günlük hayatın stresinden, gerek ise sağlıksız beslenmek ya da her hangi bir çok sebepten, yaygınlaşan saç sorunları, bir çoğumuzun başının belasi oldu gibi Melek'lerim. Meleklermekani.com olarak, bu makalemizde saç sorunlarına bitkisel çözümler önerileriyoruz arkadaşlar. Her gün iki...
  4. Ender Saraç'tan Fistül Tedavisi İçin Bitkisel Formül

Ender Saraç'tan Fistül Tedavisi İçin Bitkisel Formül

Ender Saraç fistül için öneriler Ender Saraç fistül için bitkisel çay Fistül için bitkisel tedavi yöntemi Ender Saraç Sevgili melekler, bu yazımızda fistül tedavisi için Dr.Ender Saraç'ın tavsiyesi bitkisel kürü sizlerle paylaşıyoruz... Ender Saraç fistül ve fistül tedavisinin bitkisel olan bazı kürlerle tedavi edilebileceğini belirtti. Fistül rahatsızlığı özellikle anüs ve rektum...
  5. Yıpranan Saçlar İçin Doğal Bakım Formülü Burada

Yıpranan Saçlar İçin Doğal Bakım Formülü Burada

Bu sayfa; Yıpranan Saçlar İçin Doğal Bakım Formülü Burada konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kıştan çıktık ve artık baharın tatlı nefesini üzerimizde hissetmeye başladık. Kış boyunca başımızı koruduğumuz bereleri ve şapkaları da bir kenara atınca, kışın soğuğundan etkilenen yıpranmış saçlarımızla karşılaştık. Peki şimdi ne yapacağız? İşte tam da size göre yıpranmış...

Sayfayı Paylaş