Ender Saraç'tan Bebeklerde Gaz Sancısına Çözüm Önerileri

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

 1. Bebeklerde Gaz Sancısı Ender Saraç
  Ender Saraç Bebeklerde Gaz Sancısına Öneriler  Bebekli anneler iyi bilir melekler, Bebek büyütürken en sık rastlanan sorunların başında gaz sancıları gelir. Bakın Dr.Ender Saraç bebeklerde gaz sancısı için nasıl önerilerde bulunmuş :)

  [​IMG]


  Ender Saraç bebeklerde gaz sancısı doğumdan bir yada iki hafta sonra başlayıp yaklaşık altıncıya aya devam edebileceğini söylüyor.

  Ender Saraç bebeklerde gaz sancısını engellemek için kesinlikle bebeğin anne sütü ile beslenmesi gerektiğini, anne sütü ile beslenen bebeklerin sindirim sisteminin daha iyi çalışmasını sağlayan en doğal besin olduğu bilgisini paylaştı.

  Ender Saraç bebeklerde gaz sancısının giderilmesinin belirli bir formülü yoktur. Çünkü her anne kendi bebeği nasıl rahat ediyorsa o şekilde gazını çıkarabilir. Genelde gaz çıkarmak için anneler bebeğin cildiniz tahriş etmeyen, battaniye gibi şeylerle bebeği sarma, ninni, şarkı gibi şeylerle bebeğin rahat ettirilmesi, kucağınıza alıp sarmak, müzik dinletmek, beşikte yada kucağınızda sallamak ve son olarak çok az miktarda papatya içirmek bebeğin gaz sancısını gidermek için yapılan yöntemler olduğunu belirtti.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. ender saraç bebeklerde gaz sancısı

  ,
 2. bebeklerde gaz sancısına ne iyi gelir

  ,
 3. ender sarac bebek gazi

  ,
 4. bebeklerde gaz sancısı ender saraç,
 5. ender saraç gaz sancısı,
 6. bebeklerin gazına ne iyi gelir,
 7. Bebeğin gazına iyi gelen,
 8. gaz sancisina care,
 9. bebeklerde gaz ender saraç