Ender Saraç'tan Boğaz Ağrısı İçin Bitkisel Tedavi

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

 1. ender saraç boğaz ağrısı tedavisi
  ender saraç elma sirkesi ile boğaz ağrısı tedavisi
  ender saraç boy boğaz ağrısına bitkisel çözüm  Sevgili melekler, bu yazımızda sağlıklı beslenme uzmanı Dr.Ender Saraç'ın boğaz ağrısı için tavsiye ettiği bitkisel tedavi yöntemleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz :)

  [​IMG]

  Ender Saraç boğaz ağrısı için virüslerin yada bakterilerin neden olduğu üst solunum yolu enfeksiyonları, boğazların şişip ağrımasına neden olduğunu belirtti. Boğaz ağrısı genellikle soğuk algınlığı, grip ve hafif ateşle kendini gösterebilir ve bu süre 3 gün kadar sürebilir.

  Ender Saraç boğaz ağrısı bitkisel çözüm ; kırmızı biber içeriği itibarı ile şişen boğaz ağrıları için bire birdir. Yarım su bardağı ılık suyun içine 1 yemek kaşığı limon suyu 1 tatlı kaşığı tuz ve 1 çimdik toz biber ilave edip gün içinde 2 yada 3 sefer gargara yapın.

  Bağışıklık sitemizin güçlenmesi ve vücudunuzu virüslere karşı korumak için ekinezya bitkisi bire birdir. Günde 3 sefer yarım tatlı kaşığı ekinezya özü ile, 1 tatlı kaşığı mürver özünü 60 ml. Su ile karıştırıp için. Bu sayede boğaz ağrılarınızın geçtiğini göreceksiniz.

  En son olarak anjin ve streptokok dahil olmak üzere tüm boğaz ağrılarında 1 bardak suyun içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ekleyip saat başı gargara yapın. Bu sayede tüm ağrılarınızdan kurtulursunuz.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. boğaz şişliğine bitkisel çözüm

  ,
 2. boğaz tahrişine bitkisel çözüm

  ,
 3. boğaz enfeksiyonu bitkisel tedavi

  ,
 4. boğaz tahrişi bitkisel çözüm,
 5. gebelikte boğaz ağrısına çözüm,
 6. boğaz ağrısı için bitkisel,
 7. bogaz agrisi sisligine kesin cozum,
 8. hamilelikte boğaz ağrısı bitkisel çözüm