Endometriozis kanal tıkanıklığı yapışıklık nedir?

Merhaba, septomlarınız endmetriozise işaret etsede ancak laparoskopi ile durumunuz netlik kazanır . Doktora hiç gitmediyseniz mutlaka görünün.

Bu rahatsızlığa ingiliz karbonatının iyi geldiğini okumuştum. Yapışıklıkları ingiliz karbonatı gideriyormuş. Normal içme suyuna karıştırıp tüketiyorsunuz. Karbonatı eczaneden temin edebilirsiniz. Fakat uygulamadan önce mutlaka hekime yada eczacıya yinede danışın.

Merhaba, herkese!
42 yaındayım, kocam da 46 yaşında. Bizde güzel kızım var. Ayşeciğim. O, beş yaşındadır zaten. Kocam hayatı boyunca onun oğlusunun olacağı çok istiyordu ama ben doğal yoluyla doğuramadım. Doktora gittik. Tüp bebek yaptırmak istiyorduk ama doktor bize: ‘Sizde polikistikover var’, diye söyledi. Ben çok üzüldüm. Kocam da üzüldü. Birkaç yıl sonra yumurta donasyonu hakkında İnternette okuduk ve sevindik. Umut var demektir! Biz hemen kliniği seçmeye başladık ve bulduk Bu merkez hakkında okuduk. Oradaki çalışanlarla bağlayıp Ukrayna’ya gelmemize karar verdik. Dün geldik işte...Türkiçe bilen adam bizi havalimanında karşılaştı. Konuştuk biraz, kahve içtik arabayı beklediğimiz zamanında...Otele bizi getirdiler. Güzel bir otel bilginize:) Şimdi doktorla ilk görüşmemizi bekliyorduk. Klinikte de sözleşmeyi imzalamalıyız...

Geri