E

estetik ameliyat

Forum Okuru
Endoskopik yüz germe ameliyatı yaptıran kadınlar var mı ?
Endoskopik yüz germe ameliyatı yaptıran kadınların yorumları tavsiyelerini istiyorum.
selamlar yıllardır yüzüm için kullanmadığım krem vs kalmadı ve en sonunda estetik ameliyatı olmaya karar verip bu sorundan bir kerede kurtulmak istedim endoskopik yüz germe ameliyatı varmış istanbulda oturan biri olarak bununla ilgili bazı doktorlarla görüştüm sonucun iyi olacağını söylediler yüzümde ince çizgi ve kırışıklıklarda var bunların tamamen kaybolacağından çok emin değilim endoskopik yüz germe ameliyatı hakkında bilgisi olan varsa yada yaptıran bu yöntem hakkında daha detaylı bilgi doktor tavsiyesi gibi yorumlarınızı bekliyorum

endoksopik yüz germe ameliyatı yaptıranlar.jpg

Endoskopik yüz germe ameliyatı, yüz bölgesinde ince bir alet kullanılarak yapılan bir ameliyattır. Bu ameliyat, yüz bölgesinde germe işlemi ile cilt kalınlığını azaltmayı ve yüzün daha düzgün ve genç görünmesini sağlar. Endoskopik yüz germe ameliyatı genellikle anestezi altında yapılır ve aşağıdaki adımları içerebilir:

1. Anestezi uygulanması: Ameliyat öncesi, anestezi uygulanır ve bu sayede ameliyat sırasında ağrı hissetmezsiniz.
  2. İnce bir alet kullanılarak yüz bölgesi açılır: İnce bir alet kullanılarak yüz bölgesi açılır ve içerideki dokulara ulaşılır.
  3. Germe işlemi: Germe işlemi, cilt kalınlığını azaltmayı ve yüzün daha düzgün ve genç görünmesini sağlar. Germe işlemi, yüz bölgesinde bulunan kasların ve dokuların gerilmesi ile yapılır.
  4. İnce bir alet kullanılarak yüz bölgesi kapatılır: Germe işlemi tamamlandıktan sonra, yüz bölgesi ince bir alet kullanılarak kapatılır.
Endoskopik yüz germe ameliyatı, yüz bölgesinde ince bir alet kullanılarak yapılan bir ameliyattır. Bu ameliyat, yüz bölgesinde germe işlemi ile cilt kalınlığını azaltmayı ve yüzün daha düzgün ve genç görünmesini sağlar. Ameliyat öncesi, doktorunuz ile ameliyatın detaylarını konuşarak ameliyat sırasında ne olacağı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Geri