gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Enfes yemekler yapın

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

enfes yemekler Enfes yemekler yapın [​IMG] Franke Ankastre Serisi, mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. Tüm fırınlarında olduğu gibi yeni modellerinde de geniş iç hacim, özel hazne tasarımı ve ışıklandırma sistemi ile yemek pişerken de mükemmel görüş imkanı sağlıyor.

Fırınlarda kullanılan güçlü fan ve izolasyon sayesinde pişme esnasında ısı optimum şekilde korunuyor, iç ısı sabit kalırken dışarı ısı iletişimi minimuma indiriliyor. Artık "Yemek pişiremiyorum" diye bir bahaneniz kalmayacak!

Enfes yemekler yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ana yemekten önce enfes başlangıçlar...

Ana yemekten önce enfes başlangıçlar...

ana yemekten önce yemekte başlangıçlar yemek başlangıçlar yemek Ispanaklı omlet Hazırlama süresi 25 dakika 5 kişilik Malzemeler: 60 gr. tereyağı 150 gr. beyaz peynir 800 gr. ıspanak 1 diş sarmısak 5 adet yumurta 1 yemek kaşığı nişasta 2 yemek kaşığı sıvı yağ muskat tuz karabiber Hazırlanışı: Ispanakları ayıklayıp yıkayın, süzülmesini bekleyip iri iri doğrayın....
  2. enfes yemek tarifi

enfes yemek tarifi

http://www.youtube.com/watch?v=-OTU_xxLNNI
  3. Bugün Ne Yemek Yaptınız/Yapacaksınız?

Bugün Ne Yemek Yaptınız/Yapacaksınız?

yarin ne yemek yapsam yarın ne yemek yapsam yapabilirim bugün yapabilirim bugun Eveeeettt Melekler, kadınların en büyük dertlerinden biri hakkında bu konuyu açıyorum. Bugün ne yemek yaptınız? Ya da erken saatlerde bakıyorsanız eğer, ne yemek yapacaksınız?
  4. baba sana yemek yaptım(=

baba sana yemek yaptım(=

Bundan yıllaaarr yıllaar önce... Henüz 13 yaşındaydım.Babama yemek yapmak istiyordum.Babam akşam işten gelecek ve kızının kendi elleriyle yaptığı yemekten yiyecekti.:deli:Annemi bunun için ikna etmiştim. Akşamki menüde de imam bayıldı vardı.Annem bana gerekli olan malzemeleri hazırlamış nasıl yapacağımı anlatıp mutfaktan cıkmıştı.Annemin bana ayak bağı olmaması için onu komşuya yollamıştım,...
  5. ne yemek yapsam hadi fikir verin

ne yemek yapsam hadi fikir verin

selam hanımlar hafta sonu eşimin arkadaşları ve eşleri bize yemeğe gelecek bizimle birlikte üç aile olmuş olacaz. Aslında çevremde gayet iyi yemek yapan marifetli bir bayan olarak tanınırım ama ne bilim işte ilk kez gelecekler ilk kez böyle yemek konusun da kararsız kaldım olumlu eleştireler almak ve güzel bir izlenim bırakmak istiyorum sizce ne yemek yapsam nolur banada bir fikir verin melekler

Sayfayı Paylaş