gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Engellediginiz kişinin size MAİL atmasını da engelleyin

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar mail kutunuzu acın sag tarafta seçenekler(options) a tıklayın daha sonra önemsiz E-posta koruması(junk E-mail protection) e tıklayın.

Gönderenı engelle(block senders) tıklıyoruz.

Sol taraftaki kutucuga [ Bir e-posta adresi (veya alan adı) girin)-Type a single e-mail address (or domain) ] engellemek

mail yaz ve ekle(ADD) ye tıklayoruz,sonra sag taraftaki kutucugun altındaki (OK) tıklıyoruz.

Engellediginiz kişinin size MAİL atmasını da engelleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu kişi sizce yakışıklı mı?

bu kişi sizce yakışıklı mı?

Arkadaşlar sizce bu kişi yakışıklımı??? KOD ADI : HAŞİN ''bana bakmayan kızın alnını karışlarım.'' diyor. doğrumu sizce? Yorumlarınızı bekliyorum...
  2. Bu da hava atma arabası

Bu da hava atma arabası

Bu da hava atma arabası Tatlıses ya da Tarkan'dan ne eksiğin var. Bastır parayı, at havayı... Bu araç öyle... Antalya'da lüks iç dizaynı ve konforuyla Tarkan ve İbrahim Tatlıses gibi ünlülerin tercih ettiği VIP aracının, bazı lise öğrencileri tarafından da okul arkadaşlarına ''gösteriş'' yapmak amacıyla kiralandığı belirtildi. Sahibi olduğu 2006 model lüks VIP aracını, saati 100...
  3. Siz Kendinize İnanın,Başkaları Da Size İnanacaktır

Siz Kendinize İnanın,Başkaları Da Size İnanacaktır

Siz Kendinize İnanın,Başkaları Da Size İnanacaktır Zaman zaman başkaları tarafından iyi anlaşılamadığımızdan, kendimizi iyi ifade edemediğimizden yada başkalarını anlayamadığımızdan şikayet eder dururuz. Bu durum ile hepimiz hayatımızın belirli dönemlerinde karşılaşmışızdır. Hatta belki felsefesini yaparak derinlemesine konuyu incelemiş, yada umursamadan yalnızca şikayetimizi dile...
  4. Kişilerin size titreşim göndermesini engelleyin

Kişilerin size titreşim göndermesini engelleyin

Titreşim özelliğinin dikkatinizi dağıttığını düşünüyorsanız, kişilerin size titreşim göndermesini engelleyebilirsiniz. Ana MSN Messenger penceresinde, Araçlar menüsünde, Seçenekleri tıklatın. Soldaki bölmede, İletiler''i tıklatın. Diğerlerinin bana Titreşim göndermesine izin ver onay kutusunu temizleyin. Tamam''ı tıklatın. Şimdi, biri size Titreşim gönderdiğinde, yalnızca aşağıdaki...
  5. sizi seven bir kişi

sizi seven bir kişi

vayyyyyyyy beeeeeeeeee size helal olsun kimsniz sizinlen grur duyuyorum

Sayfayı Paylaş