gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Engelli Bir Bebeğin Annesine Mektubu!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

engelliler için duygusal yazı, engelliler için yazı, engelli bebeklerle ilgili yazı 3 Aralık Dünya engelliler günü olarak kutlanıyor. Aslında buna kutlama demek bana göre çok da doğru bir söz değil. Kimin başına ne geleceği hiç belli olmaz. Bazıları anne karnından engelli olarak doğar bazılarıda "bu benim başıma gelmez" diye baktığı bir olayla karşı karşıya gelip engelli olabilir. Şimdi ki makalemiz anne karnın da engelli bir bebeğin annesine seslendiği duygusal yüklü sözlerden oluşan bir mektup...Hiç kimse kusursuz değildir aslında hepimiz engelliyiz....
    engelli bebek.jpg

Engelli Bir Bebeğin Annesine Mektubu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğmamiŞ bebeğe bir mektup..

doğmamiŞ bebeğe bir mektup..

bebeğe mektup bebeğime güzel sözler bebekten anneye mektup annenin bebeğine sözleri annenin bebeğine yazdığı IŞIK'IMA; Bugün, bugün çok şey anlatır gibisin. sıcaklığını hissediyorum. konuşmadan ellerimiz herşeyi konuşuyor gibi. bugün bir başka yaşattığın daha çok sahiplenir, daha çok sahiplendirir gibisin. Bugün, seni daha çok özlediğimi farkettirdin. Sensiz olamayacağımı. Kokunu duyar gibiyim...
  2. Bir annenin son mektubu...

Bir annenin son mektubu...

BİR ANNENİN SON MEKTUBU ..Annemin sadece bir gözü vardı. Öteki gözü çukurdu, yani yeri boştu. Ondan nefret ediyordum. Çünkü bu durum beni arkadaşlarımın arasında utandırıyordu. Babam, ben daha küçükken bir kazada öldüğünden, ailemizi geçindirmek de anneme kalmıştı. Bunun için okulda aşçılık yapıyordu. İlk okulda iken bir gün annem bana "merhaba" demeye gelmişti. Sanki, yerin...
  3. Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

anne karnındaki bebeğin annesine mektubu anne karnındaki bebeğin mektubu annesine anneye şiiri Bi kere daha düşünün... 5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi...
  4. Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup

Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup

bebklerimize mektup.Meleklerim hepimiz bebeğimiz daha doğmadan ona bişeyler hissetmeye kendi kendimize bişeyler söylemeye başlarız bilmem bunu hiç kağıda döken oldumu içinizde ben hiç yapmadım yani foğmamış bebeğime mektup yazmadım şimdi düşünüyorumda keşek yazsaydım diyorum büyüdüğü zamn onlara işte daha doğmadan size yazdığım mektup diye bir annenin daha doğmamış bebeğine yazdığı mektup işte...
  5. Bebeğine mektup yazmak isteyen anneler...

Bebeğine mektup yazmak isteyen anneler...

Belki saçma gelicek ama mektup yazmak beni rahatlattı. mektubumu da paylaşacağım ve ara sırada yazacağım. benim gibi rahatlamak isteyen anne ya da anne adayları bekliyorum hepinizi, Allah gönlümüze göre versin inşallah hayırlısıyla, dualarım hepimizle...:yyy: Merhaba bebeğim… Henüz yoksun ama ben seni heyecanla bekliyorum. Beklide gelmek üzeresin bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var şu an...

Sayfayı Paylaş