gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Engelli Olup Çalışmak İsteyenler Ne Yapmalı ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; engelli olup çalışmak isteyenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, engelli insanlar bu toplumun birer üyesidir. Onları toplumdan dışlamadan, topluma faydalı olacak şekilde eğitip iş sahibi yapmak ta devletin görevi olduğu gibi gelecekte bu milletin refaha kavuşmasında büyük etken sahibi olaylardan biridir. Eğer siz de engelliyseniz ve çalışmak istiyorsanız bakın nasıl bir yol çizeceksiniz...

Eğer resmi bir iş istiyorsanız devlet tarafından yapılan ömss sınavlarına girmeniz yeterli puanı almanız gerekmektedir. ÖMSS sınavında yüksek puan alırsanız tercih yapıp atanmayı beklemeniz gerekmektedir.

Engelli Olup Çalışmak İsteyenler Ne Yapmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ortopedik engelliler için neler yapmalıyız?

Ortopedik engelliler için neler yapmalıyız?

engelli insanların hayatını kolaylaştırmak için neler yapmalıyız engelliler için neler yapabiliriz engelli insanların hayatını kolaylaştırmak yapılabilir engellilerin yapmalıyız yapılır Ortopedik engelliler için neler yapmalıyız? Aydınlık bir mekan, yada başka bir deyiş ile görüş keskinliği bulunan bir mekan yeni bir rahatsızlığa sebebiyet vermemek için ortopedik engelli birey için büyük...
  2. Çalışmak

Çalışmak

Her türlü meşru gayret ve çalışma hayırlı kazanca delalet eder.
  3. evden çalışmak isteyenlere...

evden çalışmak isteyenlere...

bayanlar slm,geçen sene maddi açıdan zor günlr geçirdiğim ir dönemde bir arkadaş tavsiyesiyle tanıştığım bir firma var..1 senedir..çalışıyorum ama evden. güçlü bir firma..çalışma saatlerimi ve günlerimi kendim belırlıorum..katalog usuluyle eşe dosta satıyorum,evin ve kendi ihtiyaçlarımı burdan karşılıyorum,çunku içinde aklınıza gelecek hemen herşey var..iyide kazanıyorum şükür.bunu sizle niemi...
  4. Çalışmak insana neler kazandırır

Çalışmak insana neler kazandırır

Çalışmak insana neler kazandırır ? Evet arkadaşlar Çalışmak insana neler kazandırır hiç düşündünüz mü bu konuda vereceğiniz cevap nedir?
  5. kronik tansiyonu olup hamile kalmak isteyenler burayaaa.....

kronik tansiyonu olup hamile kalmak isteyenler burayaaa.....

hamile kalmak istiyorum .lütfen bu durumda olan ve bebegini dünyaya getıren arkadaşlar deneyimlerini paylaşırmı.

Sayfayı Paylaş