Engellilere yardım eden kurum ve kuruluşlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

engellilere yardım eden kuruluşlar engelliler için hangi kurumlar var engelliler için hangi kurumlar vardır engellilere yardım eden resmi resmi vardır
    Merhabalar,

Lütfen bana, engellilere yardım eden kurum kuruluşların ettikleri yardımları anlatır mısınız ?
    teşekkürler.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Merhabalar Değerli Misafirimiz,

Türkiye'de malesef bir çok engelli var. Konunuzda tam olarak engelin türünü belirtmemişsiniz. Bu itibarla size, Türkiyedeki engellilere yardım eden kuruluşların bilgilerini aşağıdaki linkten vermek mantıklı olacak gibi geldi.

Saygılar.

Engellilere Hizmet Veren Kurum ve Kuruluşlar

Engellilere yardım eden kurum ve kuruluşlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ...Engellilere Hizmet Veren Kurum ve Kuruluşlar...

engelli kurumları engellilere yardım eden kuruluşlar engelliler kurumları engellilerle ilgili kurumlar engellilere yardım eden kurumlar [B]Ayod Adana Yeterli Olmayan çocuklara Hizmet Derneği0322 453 64 57 Cemal Paşa Mah.bahar Cad.no:16/5seyhanadana çukurova Dializ Ve Böbrek Nakli Hastalari Yardimlaşma - Dayanişma Derneği Cemalpaşa Mah.11.sok.no:18 Kat 3 Seyhan Adana ÇUKUROVA ÖZÜRLÜLER...
  2. Atatürk'ün Kurduğu Kurum Ve Kuruluşlar

atatürk ün kurmuş olduğu dil ve tarih coğrafya fakültesi atatürkün kurmuş olduğu dil ve tarih coğrafya fakültesinin kuruluş amacı atatürk fabrika atatürkün fakültesi ün kurduğu siyasi örgütler [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkslategray][B] Anadolu Ajansı Ankara Hukuk Fakültesi Ankara Orman Çiftliği Bursa Merinos Halı Fabrikası Çocuk Esirgeme Kurumu Demiryolları ve Limanlar Genel Müdürlüğü...
  3. Sindirime Yardım Eden Besinler Neler?

[B][SIZE=1]sindirime yardımcı besinler, nelerdir, faydaları, hangileri, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler [img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/felegen-396.jpg[/img] [I][SIZE=2]Sevgili melekler, Sindirim çeşitli sebeplerle pek çok insanın yaşadığı bir sorundur.Çok rahatsızlık vericidir bilirsiniz.Bazen insan nefes alamaz olur. Şimdi sıralayacağımız besinlerse...
  4. Depremde Bize Yardım Eden Kuruluşlar Nelerdir yazın lütfen

Selam arkadaşlar bu gün Kütahya da deprem olmuş ve ben birşeyi merak ettim acaba Depremde Bize Yardım Eden Kuruluşlar Nelerdir bu konuda bilginiz varsa yazın
  5. engellilere yardım eden kurluşlar nelerdi?

eski tarihte engellilere yardım ettiği söylenen kuşlar var arkadaşlar ya bu kuşların ismi nedir hangileridir bilen var mı ? engellilere yardım eden kuruluşlar nelerdi?

Sayfayı Paylaş