gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Engelsizsiniz!

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kitap, yeni çıkan , en yeniler, engelsizsiniz, adlı kitap hakkında, resimleri buradan bulabilirsiniz.
    Engelsizsiniz evet sizsiniz bize engel , siz engelsizsiniz bizim gibi değilsiniz..

İçim acıyor bu tarz yazı türlerinden, resimlerden.. Yeni çıkardığı kitabı ve Ersin Ata!

Ersin Ata'nın Azim Dolu Mücadalesi

Azim, acının dibi, mücadele, yaşama sevinci, pozitif düşünce, umut ve dostluğun kitabını yazdı kısacası hayatını yazdı! Tüm zorlukları ve gerçekleriyle, bu kitapta olacaktır!

Destek Yayınları.. Sipariş : D&R

Engelsizsiniz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Engelsiz Meslek Eğitim Projesi

Engelsiz Meslek Eğitim Projesi

ÇÜ Rektörü Prof. Dr. Alper Akınoğlu, Akif Kansu Toplantı Salonu’nda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, engellilerin yaşam kalitesini artırmak amacıyla hazırlanan projeye, "Temel Bilgisayar Eğitimi" programıyla destek vereceklerini söyledi. ÇÜ’nün İstanbul ve Ankara dışından bir üniversite olarak dünyada ilk 500 üniversite arasında yer aldığını söyleyen Prof. Dr. Akınoğlu, bunun...
  2. Engelsiz yaşam için Duvar Kağıtları

Engelsiz yaşam için Duvar Kağıtları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Engelsiz Yaşam Manifestosu

Engelsiz Yaşam Manifestosu

· Eşit hak ve sorumluluklara sahip olmak istiyorum. · Demokatik, laikve insan haklarına saygılı bir toplumda yaşamak istiyorum, çünkü ancak böyle bir toplumda engellilerin de eşit hak ve sorumluluklara sahip olacağına inanıyorum. ·Bana engelli kimliğimle değil, eğitimim, sosyal ve iş yaşamımdaki deneyimlerim ve üretiklerimle bakılmasını istiyorum. ·Acıma ve sempati değil,...
  4. Engelsiz Meslek Eğitim Projesi (EMEP)

Engelsiz Meslek Eğitim Projesi (EMEP)

Bu haberi okuyunca gerçekten çok sevindim çünkü engelli vatandaşlarımızında bir nebze olsun hayata tutunmaları için çok güzel bir proje ve hemen sizinlede paylaşmak istedim ve sizden istediğim sizinde çevrenizde engelli tanıdıklarınız var ise bu projeden faydalanmalarını sağlamak. Engellilere ücretsiz internet eğitimi. Engelsiz Meslek Eğitim Projesi (EMEP) ile engellilere internet üzerinden...
  5. engelliler için engelsiz dersane

engelliler için engelsiz dersane

Çankaya Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, ODTÜ, Hacettepe, Ankara ve Bilkent üniversitelerinden yardımsever gönüllü öğrencilerin desteklediği dersane görme engelli çocuklar için 2009 yılı sınav hazırlıklarına başladı. Engelsiz Dersane'nin sezon açılışında konuşan Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz engellilerin yaşama katılması için örnek bir projeyi hayata geçirmekten duyduğu...

Sayfayı Paylaş