gebe
  1. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Engin Akyürek'in Oynadığı Diziler

Konu, 'Biten Diziler' kısmında يeKe®îм tarafından paylaşıldı.

engin akyürek röportaj engin akyürek in oynadığı diziler oynadığı diziler dizileri filmleri
    Melekler yakışıklı oyuncu Engin akyürek'in oynadığı diziler,:rtfm:

Karayılan dizisinde Nizipli rolüyle tanınır.Türkiye'nin Yıldızları yarışmasında derece almasıyla sanat dünyasına adım atmıştır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih bölümü mezunudur.

Rol Aldığı Film ve Diziler

Karayılan 2008
    Elveda Rumeli 2007
    Kader 2006 (Cevat)
    Yabancı Damat 2004 (Kadir)
    Bir Bulut Olsam 2009 (Mustafa Bulut)
    Fatmagülün suçu ne (2010) (kerim)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Yabancı damatta çok sinir oluyodum :D bir bulut olsamda ara ara bakardım itici gelirdi ama burdaki şekli ile masumluk kazanmış bence yazık üzülüyorum bu çocuğaa :D

3. mmelekkk

mmelekkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kendisini Türkiyenin Yıldızları yarışmasından beri biliyorum. Yabancı Damat ta pek dikkat çkmiyordu..Asıl çıkışını Bir Bulut Olsam da yaptı.Bende o diziden beri takip ediyorum ve oyunculuğunu çok beğeniyorum.Fatmagülün Suçu ne? de on numara bence :)

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    uzun saç yakışıo bu adama beaa çok karizma oyy fatmagül affetmezse boşver bana gel sen :D:D:D:D

Engin Akyürek'in Oynadığı Diziler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meral Okay'ın Yazdığı ve Oynadığı Diziler

Meral Okay'ın Yazdığı ve Oynadığı Diziler

Meral Okay dizileri Meral Okayın yazdığı diziler Meral Okayın Dizileri Dün akciğer kanserinden hayata gözlerini yuman ünlü senarist ve oyuncu Meral okay'ın yazdığı ve rol aldığı dizilerin isimleri şöyle melekler .... Meral Okayın Rol Aldığı Diziler; Bir Bulut Olsam (2009) , Koltuk Sevdası (2001), Yeditepe İstanbul (2001), İkinci Bahar (1998), Meral Okayın Senaryo Yazarlığı...
  2. Nihat Alptuğ Altınkaya Oynadığı Diziler

Nihat Alptuğ Altınkaya Oynadığı Diziler

Nihat Alptuğ Altınkaya Oynadığı Diziler hangileridir isimlerini yazar mısınız ben hiç bir dizide görmedim de merak ettim:S
  3. Engin Günaydın Derviş Garip Dizisiyle Ekranlarda !

Engin Günaydın Derviş Garip Dizisiyle Ekranlarda !

Bu konu ; engin güneydın derviş garip dizisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların başarılı oyuncularından, ''Burhan Altıntop'' karakteriyle akıllara kazınan Engin Bünaydın yepyeni bir disiyle seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Engin Günaydın 'ın yeni dizisi Derviş Garip, Kanal D'de yayınlanacak. İşte diğer detaylar... Engin Günaydın'ın Monk isimli yabancı bir...
  4. İşte Engin Akyürek'in Yeni Dizi İmajı!

İşte Engin Akyürek'in Yeni Dizi İmajı!

engin akyürek, engin akyürek haberleri, engin akyürek yeni imajı Sevgili melekler, Atv'nin çekimlerine yeni başlanan dizisi Kara Para Yalan Aşk'ın başrol oyuncusu Engin Akyürek dizi için imajını değiştirdi. Cosmopolitan Dergisi için poz veren Akyürek'in fotoğraf çekimleri medyaya sızdı. Engin Akyürek, İlkin Tüfekçi, Erkan Can, Tuvana Türkay ve son olarakta Nebahat Çehre'nin dahil olduğu dizi...
  5. Poyraz Karayel Dizisinde Engin Benli(Zafer) Kimdir?

Poyraz Karayel Dizisinde Engin Benli(Zafer) Kimdir?

poyraz karayel dizi oyuncuları, poyraz karayel engin benli, poyraz karayel zafer kimdir, engin benli biyografi, engin benlinin hayatı Ekranların yeni fenomen dizi olma yolun da emin adımlarla ilerlemeye devam eden "Poyraz Karayel" konusu ve dizi oyuncuları ile seyircinin dikkatini çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Dizide Zafer karakterini canlandıran Engin Benli hakkın da merak...

Sayfayı Paylaş