gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Engin Altan Düzyatan'dan Romantik Evlenme Teklifi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

engin altan düzyatan, engin altan düzyatan haberleri, engin altan düzyatan hakkında
    Sevgili melekler, ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar'ın ilişkisi evliliğe doğru gidiyor. Geçtiğimiz günlerde nişanlanan çift evlilik hazırlıklarına başladı. Sevgilisi Neslişah Alkoçlar'a evlilik teklif eden Düzyatan, bu teklifi dizlerinin üstünde yaptı. Bir arkadaşları o anın fotoğrafını Instagram'da paylaştı, altına da 'Evet dedi' yazdı. İkili ağustosta dünya evine girecek...

engin-altan-neslişah.jpg

Engin Altan Düzyatan'dan Romantik Evlenme Teklifi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

aramızda severek yada görücü usulü evlenenler vardır... merak ediyorum öle yada böle evlendiniz? peki bu nasıl oldu paylaşmak istermisiniz? :)
  2. Engin Altan Düzyatan'ın Dövmesi

Engin Altan Düzyatan'ın Dövmesi

engin altan düzyatanın dövmesi engin altan düzyatan dövmesi düzyatan dövme onurum hayatımdır latince onurum hayatımdır Göbeğinde bir dövme olduğu haberleri bir kaç yerde çıkmıştı. O habere geçmeden önce Engin Altan Düzyatan'nın kişiliğini, duruşunu, ve beyefendiliğini sevdiğimi söylemek isterim. Bir kaç sene önce piyasada ismi cismi bile olmayan bir kişi bir yarışma proğramı ile bizlerin...
  3. Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Fulya Zenginer,Fulya Zenginer fotoğrafları ve röportajın devamını burada kızlar Ekranların beğenilen yüzü(çok güzel bir bayan kesinlikle) olan ve kendisini Küçük Kadınlar dizisiden sonra şimdilerde ise Tövbeler Tövbesi ( http://www.meleklermekani.com/reytingli-diziler/184496-tovbeler-tovbesi-dizi-konusu.html )dizisinde ekranlarda gördüğümüz güzel gözlü oyuncu fulya zenginer kendisi ile ilgili...
  4. En Romantik Evlenme Teklifi Sözleri

En Romantik Evlenme Teklifi Sözleri

bu konu romantik evlilik teklifi sözlerine yer vermektedir. Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek için atacağınız ilk adım olacak evlilik teklifin de söylemek için en romantik aşk dolu sözler arıyorsanız sizlere anlamlı ve duygusal sözlerden oluşan evlilik teklifi sözlerini paylaşıyoruz. Hayat denen şey zaten akıp gidiyor herkes payına düşenleri sırtlarken Mutluluklar kadar...
  5. Engin Altan Düzyatan'ın Kanında Esrar Çıktı!

Engin Altan Düzyatan'ın Kanında Esrar Çıktı!

engin altan düzyatan, engin altan düzyatan haberleri, engin altan Sevgili melekler, evlilik hazırlıkları yapan Engin Altan Düzyatan'a tam da nişan öncesi kötü bir haber geldi. Uyuşturucu madde satın aldığı ve kullandığı gerekçesiyle kendisine dava açılan Düzyatan'ın kanında ve idrarında esrar bulundu. Ünlü oyuncu emniyetteki ifadesinde ise 3-4 kez uyuşturucu kullandığını fakat müptela...

Sayfayı Paylaş