gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Engin Altan Göz Hapsinde!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

engin altan düzyatan, tatilde, çeşmede, göz hapsinde, kızların ilgisi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Ekranların beğenilen oyuncu-sunucusu Engin Altan Düzyatan yorgunluk atmak için Çeşme'ye gitmiş melekler.Yanında da sevgilisi Özge Özpirinççi yokmuş!

Eee,kızlar durur mu,bakışlarıyla göz hapsine almışlar başarılı oyuncuyu!

Sırf bu bakışlardan kurtulup Özge'nin diline düşmemek için olsa gerek,Engin Altan kendini kitesurfün kollarına atıp sahilde ki bakışlardan kaçmış! hahaha

Engin Altan Düzyatan Kimdir?

Engin Altan Göz Hapsinde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Gözlerinin Hapsindeyim

Kayahan - Gözlerinin Hapsindeyim

kaç yıldır hasretinle alevlenirken düşünceler kaç gündür hasretinle alevlenirken düşünceler ben çılgın ben yine gözlerini hapsindeyim ellerim yüzümde susmuş dudaklarım isyanlarda gönlüm zaman gardiyandır aaah ben yine gözlerinin hapsindeyim aman vermez hasretin ayy ayy ayyy ayy lala lalayyy içimde martılar sen gözyaşlarımdasın
  2. Engin Altan Düzyatan Resimleri

Engin Altan Düzyatan Resimleri

engin altan düzyatan resimleri engin altan düzyatan fotoları ahmet resmi sitesi
  3. Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan

Son zamanlarda dizilerde ve oynadığı sinema filmlerinde adından bolca söz ettiren genç ve yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan resimlerini ve bilgilerini sizlerle paylaşıyorum Doğum tarihi [EnGiN aLtaN DüzyaTaN] 26/07/1979 - İzmir Eğitimi Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oynadığı filmler ve TV dizileri * Cesaretin Var Mı Aşka 2008 - Tamer * Affedilmeyen 2007 - Orhan * Sevgili Dünürüm 2007...
  4. Engin Altan Düzyatan'ın Dövmesi

Engin Altan Düzyatan'ın Dövmesi

engin altan düzyatanın dövmesi engin altan düzyatan dövmesi düzyatan dövme onurum hayatımdır latince onurum hayatımdır Göbeğinde bir dövme olduğu haberleri bir kaç yerde çıkmıştı. O habere geçmeden önce Engin Altan Düzyatan'nın kişiliğini, duruşunu, ve beyefendiliğini sevdiğimi söylemek isterim. Bir kaç sene önce piyasada ismi cismi bile olmayan bir kişi bir yarışma proğramı ile bizlerin...
  5. Engin Altan Düzyatan Kimdir?

Engin Altan Düzyatan Kimdir?

engin altan düzyatan, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, ile ilgili bilgiler burada melekler Başarılı oyuncu ve Canlı Para yarışmasının sunucusu Engin Altan Düzyatan'ın hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle melekler; 26 Temmuz 1979 tarihinde, İzmir’de dünyaya geldi. Lisede okuduğu yıllarda tiyatro ile tanışan Engin Altan Düzyatan, bu tarihten sonra tiyatro ile olan bağını koparmadı...

Sayfayı Paylaş