gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

engin güzel bilgilerinize ihtiyacım var melekler

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

:yumurta:saçlarımı kendim boyuyorum ama aldığım boya her seferinde saçıma fazla geliyor ve artıyor onuda tekrar tekrar saçıma sürmek istemiyorum o boyayı saklasam bir dahaki dip boyam gelince kullansam bir sorun olur mu ?

engin güzel bilgilerinize ihtiyacım var melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerim bilginize ihtiyacım var..

Meleklerim bilginize ihtiyacım var..

Meleklerim.. Kış geldi soğuklar kapıya dayandı... ki bugün fena yağmur yağdı.. Neyse kış geldi havalar soğudu ve doğal gaz kuyruklarının sıraları hergecen gun artmakta... iki bucuk yıllık evliyim canlarım ve 2 yılldır kombiyle ısınmaktaydık.. Fakat bu yıl daha ekonomik ısınmak zorundaız.. Biraz madii problemlerimiz baş gosterdi... kocaman evde desemde inanmayın ufacıkev :D eşim le ben...
  2. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

KIZLARRR::d015: GEÇENLERDE EŞİMİ RAZI EDİP KUYUMCUDAN Bİ ALYANS ALDIM.(BI ONCEKINI KAYBETMISTIMDE).ÇOK HOSUMA GITMISTI ŞU YENİ ELİŞİ ALYANSLARDAN.BIRZ KULLANDIM.SOGUDUM SİMDİ.HIC HOSUMA GITMIO.HATTA TAKMIORUM BILE.KUYUMCU ABLA BEGENDIGIN BI MODEL VARSA GETIR ONDAN YAPALIM SANA DEDI.AMA BEN ADAM GIBI ALYANS BULAMADIM DAHA UZERINDEN 1 AY GECTI.SIZIN HOSUNUZA GIDEN BI ALYANS VARRRMMII..
  3. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  4. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Melekler pazartesi komşular sabah kahvaltısına gelecekler bana onlara neler hazırlasam düşünüp duruyorum bana bu konuda yardım edrseniz çok memnun kalırım
  5. bilginize ihtiyacım var,..

bilginize ihtiyacım var,..

adetim düzenli ve çok sancılı olurdu. Bu ay adet olmaya yakın 4 5 aspirin kullandım. Ama hala adet olmadm neden peki. Hamile olma ihtimalm ne kadar.. Lütfen cevap.

Sayfayı Paylaş