gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Engin Nürşani - Adına Bir Çizik Çektim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Yalanla yeminle nara yaktığım Sözlerini bile bile unuttum Usanmazdım saatlerce baktığım
    Gözlerini bile bile unuttum
    Unuttum adına bir cızık çektim

Sana çok bağlıydım ümüdüm vardı
    Onun için bu can sana yalvardı
    Ömrümün üstünde yıllar yol aldı
    İzlerini bile bile unuttum

Yüreğime kazdım senin adını
    Ben almadım alan alsın tadını
    Terk eyledim en sevdiğim kadını
    Yüzlerini bile bile unuttum

Engin Nürşani - Adına Bir Çizik Çektim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Engin Nürşani - Verin Benim Sevdiğimi

Engin Nürşani - Verin Benim Sevdiğimi

verin benim sevdiğimi notaları Flak Etmez HİÇ Kİmseyİ İkİ Sevenİn Vebalİ Vayyyyy Vayyyyy Verİn Benİm SevdİĞİmİ Sİzİn Olsun DÜnya Malİ(2) BaĞiriyom Duymuyolar ÇaĞiriyom Duymuyorlar Vayyyy(2) GÖnlÜm Bİ GÜzelİ Sevdİ Onu Bana Vermİyorlar Vayyyy Meftunİyem Bİrden Soldum YakvoŞ Olup Yakit Oldum Vayyyy Sankİ Poyraz Yelİ Oldun Esİyorsun Delİ Delİ Vayyyy(2) BaĞiriyom Duymuyorlar ÇaĞiriyom...
  2. Engin Nürşani - Neden Doğru Söylemedin

Engin Nürşani - Neden Doğru Söylemedin

Sana nasıl inanmıştım Neden doğru söylemedin Benim olursun sanmıştım Neden doğru söylemedin Birden bire tez değiştin İki damla suda taştın Seni canımdan sevmiştim Neden doğru söylemedin Bir gün benden bıkacaksın Hatır gönül yıkacaksın Madem bunu yapacaktın Neden doğru söylemedin Nurşaniyem ben yorgunum seven gönlüme dargınım sence sonu yoktur bunun neden doğru söylemedin
  3. Engin Nürşani - Mutlumusun

Engin Nürşani - Mutlumusun

Sana bağli aşk ipimi çözdün işte mutlumusun Derdim çile gam yükünü ezdin işte mutlumusun Derdim çile gam yükünü ezdin işte mutlumusun Mutlumusun mutlumusun son yuvamda tatlimisin Seyret gece mehtabini dinle aşkin hitabini Kalleşligin kitabini yazdin işte mutlumusun Kalleşligin kitabini yazdin işte mutlumusun Mutlumusun mutlumusun son yuvamda tatlimisin Sevmem sevda pazarini sevda sözü...
  4. Engin Nürşani - Gülom

Engin Nürşani - Gülom

Bu gecede uykulari boldum gulom gulom gulom senin icin Terk etmedim bu diyari kaldim gulom gulom gulom senin icin Kaldim gulom gulom gulom senin icin Kaldim gulom gulom gulom senin icin Terk etmedim bu diyari kaldim gulom gulom gulom senin icin Kaldim gulom gulom gulom senin icin Kaldim gulom gulom gulom senin icin Kaldim gulom gulom gulom senin icin Simdi senden cok uzakta ne olduysa oldu...
  5. Engin Nürşani - Derbederim

Engin Nürşani - Derbederim

gozlerim yollarda kulagim seste derbederim perisanim gelsene bulbul aglar oldu altin kafeste derbederim perisanim gelsene canim gelsene bulbul aglar oldu altin kafeste derbederim perisanim gelsene canim gelsene ana kuslar doner yuva basina avci vurmus yara almis dosunde ayri kalmis yavrusundan esinden derbederim perisanim gelsene canim gelsene ayri kalmis yavrusundan esinden derbederim...

Sayfayı Paylaş