gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Enginar Çayı ve Faydaları Hakkında Bilgiler

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

enginar çayı nedir, enginar çayı, enginar çayının faydaları
    Sevgili melekler, Türk insanının pek de alışık olmadığı enginar çayı, özellikle böbrek ve karaciğer yetmezliğinde son derece faydalı bir içecek. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz enginar çayının tarifini de sizlerle paylaşacağız ama öncelikle enginarın faydalarından söz edelim biraz...

enginar-çayı.jpg

Enginar Çayı ve Faydaları Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Enginar yağının faydaları ve kullanımı

Enginar yağının faydaları ve kullanımı

enginar yağı enginar yağının faydaları nasıl kullanılır Enginarı içinizde şimdiye kadar tadına bile bakmayan sevmeyenler olabilir.Ben sevmiyorum demiyorum çünkü inanın belki tuhaf olacak ama ben enginarın tadını bilmiyorum:D Enginarı eğer sevmiyorsanız sizlere tavsiyem yağını mutlaka kullanmanız çünkü faydalarını öğrendiğinizde sizlerde belki şaşıracaksınızdır:) * İdrar Söktürür. *...
  2. Biberiye ve Biberiye Çayı Hakkında Bilgiler

Biberiye ve Biberiye Çayı Hakkında Bilgiler

Biberiye ve Biberiyenin Faydaları Biberiye her daim elinizin altında olsun Biberiye Çayı Nasıl Demlenir Mutfaklarda olduğu kadar alternatif tıp tedavilerinde de kullanılan biberiye hakkında ki bilgileri şöyle sıralayabiliriz melekler :) Et yemeklerinin vazgeçilmezi biberiye sağlık yönünden de oldukça etkili bir bitkidir Biberiye her dönem yeşil kalan bir bitkidir. Koyu yeşil renkteki...
  3. Biberiye Yağı ve Faydaları Hakkında Ayrıntılı Bilgiler

Biberiye Yağı ve Faydaları Hakkında Ayrıntılı Bilgiler

biberiye yağı nedir biberiye yağı faydaları Kullanımı çok eskilere dayanan bir bitki ve bu bitkinin yağı bu makalemizin konusu melekler. Özellikle o zamanlarda askerlerin yaralarının erken iyileşmesi için kullanılan biberiye yağı faydaları hakkında sizlere bazı bilgiler vereceğiz. Öncelikle şunu belirtelim ki biberiye yağı ağızdan alınmamalı, hamileler kullanmamalı ve tansiyon hastaları...
  4. Mercan Üzümü ve Faydaları Hakkında Bilgiler

Mercan Üzümü ve Faydaları Hakkında Bilgiler

mercan üzümü nedir mercan üzümü faydaları mercan üzümü Sevgili melekler, normal bağ üzümü ve asma üzümü dışında bir cins olan mercan üzümü sağlığa olan müthiş faydalarıyla bilinir. Biz de bu sayfamızda bu değerli bitkinin faydalarından sizlere bahsetmek istiyoruz... Ağız yaraları, boğaz iltihapların da mecran üzümü çok şifalıdır. Bağ ve asma üzümüne göre daha dallı budaklıdır....
  5. Rooibos (Kırmızı Çalı) Çayının Müthiş Faydaları

Rooibos (Kırmızı Çalı) Çayının Müthiş Faydaları

Ülkemizde “kırmızı çay ve kızıl çay” olarak bilinen rooibos çayı, Güney Afrika’ya özgü “kızıl çalı”dan (Aspalathus linearis) elde edilmektedir. Kızıl çalı baklagiller ailesindendir ve Güney Afrika’da tüketilen en popüler çaylar arasında yer almaktadır. Demlendiğinde kırmızı olan çayın okside edilmeden üretilen ve tat olarak olmasa da mineral bakımından daha zengin yeşil versiyonu da...

Sayfayı Paylaş