gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Engincan Ural'ın Yeni İmajı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

engincan ural, sibel canın oğlu, engincan uralın imajı

Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Sibel Can'ın oğlunun imajı epey bir süre magazin gündeminde yer almıştı. Son zamanlarda moda olan kısa paçalı pantolonları tercih eden Engincan, bunun yanında ilginç tasarımlı ayakkabıları ve ceketleriyle de dikkatleri çekmişti. Geçtiğimiz gün eğitimini sürdürdüğü ABD'den önen Engincan yeni imajıyla annesi dahil herkesi şaşırttı!

engincan-ural.jpg

Son düzenleme: 25 Kasım 2013
  2. leylakarsu

leylakarsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Bende çok seviyorum erkekte kıza paçalı patolonları ama herkesede yakışmıyor tabiki

Engincan Ural'ın Yeni İmajı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülşen'in yeni imajı

gülşen'in yeni imajı

Popçu Gülşen imaj yeniledi. Bebek sahilinde görülen şarkıcıya bir telefon yetmiyor. Yeni single’ın çıkmasıyla birlikte imajını da yenileyen şarkıcısı Gülşen gündüz vakti Boğaz’daki Bebek Kahve’de bir arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi. Yüzü ve saçlarının dağınıklığıyla uykudan yeni kalkmış bir görüntü sergileyen Gülşen’in masasında dört telefon vardı. Ünlü şarkıcı fotoğrafları...
  2. Hülya Avşar'ın Yeni İmajı

Hülya Avşar'ın Yeni İmajı

hülya avşarın yeni saç rengi hülya avşarın saç rengi avşar ne avşar nedir Hülya Avşar Sadettin Saran'dan ayrıldıktan sonra kendini bir hayli değiştirdi. Bence ayrılık yaramış genç kız gibi olmuş. Baya da kilo vermiş doğrusu yakışmış hatuna.:sobe:
  3. Zerrin Özer'in Yeni İmajı

Zerrin Özer'in Yeni İmajı

zerrin özer yeni imajı zerrin özerin yeni imajı özer imaj Zerrin Özer yıllardır sarı olan saçlarını kestane rengine boyatarak esmer Zerrin Özer olarak karşımıza çıktı.Ben şahsen çok yakıştırdım Zerrin'e yeni imajını.Hele birde zayıflamış forma girmişken bu yepyeni imajıda hak ettiğini düşünüyorum:)
  4. İclal Aydın yeni imaj

İclal Aydın yeni imaj

iclal aydın yeni imajı iclal aydın saçları fotoları haberleri burada arkadaşlar. Billur gibi sesiyle, on parmağında on marifteyile İclal Aydın şiirleri ile köşe yazarlığı ve oyunculuğuyla başarısını zirvelere taşıyan İclal Aydın yeni imajı ile ilgi görüyor Melek'lerim. İclal Aydın saçları kestirdi ve "artık yeni imajım bu" dedi. İclal Aydın yeni halini sizlere sunuyor ve haberimizin...
  5. Türkücü Ceylan'ın Yeni İmajı!

Türkücü Ceylan'ın Yeni İmajı!

türkücü ceylan, ceylan haberleri, ceylan entarisi dım dım yar Sevgili melekler, türkücü Ceylan yeni albümüyle birlikte imajını da yeniledi. Yeni albümünün hazırlıkları devam eden Ceylan, son günlerin popüler türküsü, 'Entarisi Dım Dım Yar'ı repertuarına aldı. Önümüzdeki ay piyasaya çıkaracağı “Bana Bir Şey Söyle” adını verdiği albümünün hazırlıkları devam eden Ceylan Albümünde son günlerin...

Sayfayı Paylaş