gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Engincan'ın Tarzını Beğendiniz mi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

engincan ural, engincan ural haberleri, sibel can engincan
    Sevgili melekler, ben ilk olarak o bir çift ayakkabıyı görünce hangi hanımın acaba bu yemeni benzeri folklorik ayakkabılar dedim ama çıka çıka sahibi Engincan çıktı! Genelde kadınların altın günlerinde ev gezmelerinde kadife terlik çantalarından çıkartıp, gittikleri yerde giydikleri, kıyafetlerine uyumlu ev ayakkabılarına benzettim, bana hayli tuhaf geldi ama beğenene de diyecek sözümüz yok :D:D Bakalım siz beğenecek misiniz?:D:D

engincan.jpg

Engincan'ın Tarzını Beğendiniz mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. müzik tarzına göre mi lQ

müzik tarzına göre mi lQ

müzik tarzına göre kişilik Virgil Griffiths'ten ilginç bir açıklama geldi acaba doğruluk payı varmı cevabı hemen haberimizde..... ZEKİLER BEETHOVEN APTALLAR BEYONCE NEW YORK- ABD'DE YAPILAN BİR ARAŞTIRMADA, DİNLENEN MÜZİK TÜRÜ İLE IQ'NUN ARASINDA ÖNEMLİ BİR İLİŞKİ OLDUĞU VE BAZI MÜZİK TÜRÜ DİNLEYENLERİN, DAHA ZEKİ OLDUĞU BELİRLENDİ. Amerikalı araştırmacı Virgil Griffiths'in iddiasına...
  2. Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi

Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi

Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi ? Arkadaşlar Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi, ben beğendim bazı arkadaşlar beğenmedi ama bence güzeldi. sizce o şarkıyla kazanırmıyız:S
  3. Fetih 1453 filmini beğendiniz mi ?

Fetih 1453 filmini beğendiniz mi ?

Fetih 1453 filmini beğendiniz mi? Recep İvedik'i sollayan Fetih 1453 filmi izleyenlerin oldukça beğenisini toplamış ve övülen, gişe rekorları kıran bir film oldu. Son dönemlerin en çok konuşulan bu filmini siz izlediniz mi? Fetih 1453 filmini beğendiniz mi Melek'ler? Anketimize oy verin bakalım :) Fetih 1453 filmini beğendiniz mi? 1-evet süperdi 2-fena değil 3-hayır beğenmedim 4-henüz...
  4. Yeni Hürrem Sultan'ı Beğendiniz mi?

Yeni Hürrem Sultan'ı Beğendiniz mi?

yeni hürrem sultan yeni hürrem vahide gördüm vahide gördüm Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl kayıplar vere vere nihayet dün geceki sezon finaliyle tatile girdi. Dizi senaryosu gereği ölen onca isimin ardından mecburiyetten Hürrem de değişince, birkaç haftadır yeni Hürrem olan Vahide Gördüm'ün beğenilip beğenilmeyeceği merak konusu olmuştu. Dün gece son sahnede nihayet seyirci karşısına...

Sayfayı Paylaş