gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Enigma - Seven Lives Many Faces

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

18 Mayıs 1957 tarihinde Romanya’nın Bükreş şehrinde dünyaya gelen Michael Cretu, Enigma adlı projesi ile yola kaldığı yerden devam ediyor. Enigma’nın arkasındaki deha Michael Cretu projesinin 7. albümü “Seven Lives Many Faces” adını taşıyor.1990 yılının sonbaharında “Sadeness Part I” ile müzikal yolculuğuna başlayan ENIGMA adının yanına, -istatistiklere ilgi duyanlar- 40 milyon albüm satışı, 50 liste başı olma başarısı, 100 civarı platin plak ve 1000 compilation’da yer almayı da ekleyebilirler. Ama bunlar Michael Cretu’yu pek ilgilendirmiyor: “Ben bir müzisyenim, istatistikçi değil. Albüm satışları hakkında yapabileceğim tek açıklama benim hissettiklerimle hareket ettiğim ve beni harekete geçiren bu hislere duyarlı olduğumdur.”

47 dakika 35 saniye süren ENIGMA’nın 12 bölümlük bu 7. müzikal “yolculuğu” da zaman nosyonunu ortadan kaldırırken, dinleyiciye yeni bir ses boyutu yaratıyor. Adeta “zihinsel bir vitamin hapı” gibi...Eskiye nazaran daha elektronik bir altyapıya sahip olan yeni Enigma albümünü kaçırmayın.

Enigma - Seven Lives Many Faces konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Some Any, Much Many, A lot of Alıştırmalar

Some Any, Much Many, A lot of Alıştırmalar

how many how much örnekler a lot of ile ilgili cümleler much ile ilgili cümleler any some A / AN - SOME / ANY – MUCH / MANY – A LOT OF A. Write “some - any” 1. I need a hammer and _________nails. 2. He does not want ________ help. 3. There are ________sheep in the garden. 4. Do you know ________famous people? 5. They often invite ________ friends to their home. 6. Do you have _______...
  2. blend faces spawned by dust salty taste of fame bitter, sweet lonely demented soul wh

blend faces spawned by dust salty taste of fame bitter, sweet lonely demented soul wh

Under your spell again. I can't say no to you. Crave my heart and it's bleeding in your hand. I can't say no to you. Shouldn't have let you torture me so sweetly. Now I can't let go of this dream. I can't breathe but I feel... Good enough, I feel good enough for you. Drink up sweet decadence. I can't say no to you, And I've completely lost myself, and I don't mind. I can't...
  3. Audi R8 Enigma

Audi R8 Enigma

Audi r8 modelini gördüğümde bune ya falan oldum:D Başlıbaşına tasarım harikası olan Audi r8 modelini ve teknik özelliklerini sizler için paylaşıyorum RENM Performance, Audi R8 için geliştirdiği gövde ve performans kitlerini tanıttı. Audi R8 Enigma Audi R8′in V8 ve V10 motorları üzerinde çalışan RENM Performance, onları daha güçlü hale getirirken araca uyguladığı küçük dokunuşlar ile...
  4. Enigma T301TR Özellikleri ve fiyatı

Enigma T301TR Özellikleri ve fiyatı

enigma t301tr fiyatı enigma t301tr özellikleri fiyat Evet meleklerim şimdi sizlere yeni bir telefon tanıtacağız bu telefonun markası Enigma T301TR. Ne işe yarar bu telefon diyorsanız lütfen haberin devamına bakın :) Ha unutmadan kocişler yarın bigün bu telefonlardan edinirse vay halinize :D:D Yüksek güvenlik teknolojisi kullanan kriptolu Enigma T301TR'ler, kendi aralarında yaptığı görüşme ile...

Sayfayı Paylaş