eniştemin tewii

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
eniştemin tewii
dün gece chatetn eskilerden konuşuyorduk bende benim olmayan eniştemden arakaldığım bir anıyı paylaştım çokbeğenildi ve konu olarak açmam istendi yoğun istek üzerine:D:D

benim halamla amcam berdel evliliği yaptılar akraydık diyee neysee halamalr tüm mailee aynı mahallede oturuyolarr tabi ara sıra kavgalarda oluyor başka mahallerler falann yine birgün kavga olmuş baya büyük polisler falan gelmişş
enişteme sormuşlar kimdir falan diyeee eniştem dmeiş biliyorum kim oldukalrın mahallelerinii sizi götürrümm o mallede baya çirkefmiş
polisler tamam hadi bizi götür demişler tam gidiyolarr eniştem durunnn yooo gitmem demişş polisler niye demişlerr
demiş önce bana iyi bir sopa verin öyle götürrüm sizi demişhahaha

paolisler bozlumuşlar tabii oğlum ne sopası yanında biz varız dmişlerr eniştem yokk hayır dmeiş illa sopa verinben öyle gideirm omahalelye demiş

polsilerin artık sabrı kalmamışş ne diye sopa istiyosunyanında polis var kim ne yapabilir demişlerrr
eniştemde dönmüşş
tewwww geçen hafta kavga olduu şapkalarınızz yerlerde kaldı almadan kaçtınız ben size canımı teslim etmem sopa verin bana demiş hahahahahaha

daha anı çok var inş hepsini seriye bağlayacam hahaha

hahaha
Çok komikmiş ya..=)
alem adammış senin enişte.. :D
Bi de gerçekten başımız büyük belada.. hahaha konuya dikkat ettimde hep yazım hataları vvar walla.... o yüzden korktum azcık... gerçekten TEHLİKEDEYİZzzzz...! :D:D:D:D

:haha: anaaaammmm polisler bilem kaçmışlar hemide şapkalarını bırakarak :haha: kıss enişten haklıymış ayol ozaman: haha: allah o mahalleye düşürmesin kimseyi :haha:

Ama bir detay var kızlar, şimdi polisler şapkaları yerde bırakıp kaçtıysa, enişte bey sopayla gitse ne yazar hahaha
Demek ki sopadan azda olsa savunma gücü alıyor yani tüm mahalle polisleri bile kaçırtımış, bizim enişte elinde sopayla hükmedecek mahalleye hahaha

teww teww tewww bitiyorum ya hahaha

Eniştene hörmetler Cemom, seninde o hafızana sağlık olsun ki, hafızanda ki bu anılarını bizimle paylaşıyorsun ama benide yerlerde süründürüyorsun bilesin hahaha

Gece çette yazdığından belli daha kendime gelemedim, gülmekten hahaha

Geri