gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Enkaz bölgesindeki ekip zor durumda

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterini bulan 17 kişilik korucu ekibi de zor durumda. Korucu ekibinin lideri Abidin Karataş, yaklaşık 50 metrelik alana yayılmış enkazın başında olduklarını, ancak hava koşullarının çok ağır olduğunu bu yüzden bazı eşyalarıyla ateş yakarak ısınmaya çalıştıklarını anlattı. Aşırı sis ve tipi altında yaktıkları ateşin etrafında ısınmaya çalıştıklarını ancak donma tehlikesiyle karşı karşıya olduklarını söyledi.
    Karataş, yaktıkları ateşin yeterli olmaması nedeniyle enkazın başından ayrılarak donmamak için yürüyüşe geçmek üzere olduklarını belirtti.

Enkazın bulunduğu Keş Dağı'nın eteklerinde bulunan kurtartma ekipleri şu sıralar zirveye nasıl ulaşılacağına dair kapsamlı bir planlama yapıyor.

Enkaz bölgesindeki ekip zor durumda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Enkaz

Enkaz

Rüyada herhangi bir çeşit enkaz görmek, hayra alamet değildir. O rüyayı gören şahsın yapacağı yatırımlarda çok daha ihtiyatlı davranması gerektiğine dair bir ikazdır. Rüyada herhangi bir çeşit enkaz görmek, pek iyiye yorulmaz. O rüyayı gören kişinin gireceği ve para yatıracağı işlere dikkat etmesi gerekir demektir. Enkaz, yıkıntı rüyaları, yolunda giden işlerin bozulacağına, evle ilgili sorun...
  2. şevket yine zor durumda

şevket yine zor durumda

Yaprak Dökümü dizisinde başı bir türlü beladan kurtulmayan Şevket karekterini canlandıran Caner Kurtaran gerçek hayatında da zor günler geçiriyor. İsmi önce uyuşturucu haberleriyle gündemde olan Kurtaran, uzun zamandır tedavi görüyordu. Önceki gün de uyuşturucu suçundan hakkında üçüncü kez dava açılan ünlü oyuncu bir türlü hayatını düzene sokamıyordu. Dizinin yıldızlarından biri olan...
  3. Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. cok zor durumdayım

cok zor durumdayım

seni çöpe atacagım poşete yazık :D
  5. zor durumdayım

zor durumdayım

ben şu an ikizler burcu bi kızla sevgili oldum bu kızı çocukluktan biraz tanırım onu facede gördüm ve ekledim sonra baya konuştuk çok iyi anlaşıyorduk bende boğa burcuyum beni sevimli bulduğunu söylerdi farklı olduğumu falan filan sonra çıkma teklifinde bulundum kabul etti ayrı şehirlerdeyiz ama telefonda görüşüyoruz fakat nedense eskisi kadar sıcak davranmıyor ve birazda zıt ve ters cevaplar...

Sayfayı Paylaş