gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

entele

Konu, 'Parfüm' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

entele tohumu otunun görüntüsü arkadaşlar aktarda satılan entele die bir tohum varmış saçları hızlı şekilde uzatp dökülmeyi engelliyormuş.hatta dökülen saçların yerine saç çıkarıyormuz.armızda deneyen varmı varsa beni ilgilendiirmisiz acep..........:Dancing_furious::Dancing_furious::Dancing_furious::Dancing_furious::Dancing_furious::Dancing_furious::Dancing_furious:

2. zeyna

zeyna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: entele
    canım ben cok istedim denemeyi ama zehirli diye cesaret edemedim saclarimizi uzatalım derken canımızdan olmayalım onun yerine ben hint yagını tavsiye ederim ben 2 aydır kullanıyorum hem sacları uzatıyor hemde cok güzel besliyor

entele konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçların çabuk uzaması için entele otu

saçların çabuk uzaması için entele otu

Kadınlar her zaman uzun saç sever.özellikle de son dönemlerde uzun saç daha moda.eğer saçlarınız kısaysa ve biran önce uzamasını istiyorsanız bu haberimiz size göre.kısa saç nasıl hızlı uzar diyenlere… saçları uzatacak,uzama sürecini hızlandıracak öneriler: 1) Aktardan 10 gr. entele otu alıyorsunuz. 2 bardak sirke ile 2 bardak suyun içine katıp kaynatıyorsunuz. Suyun yarısı buharlaşıncaya...
  2. Entele Otunun Saça Faydaları

Entele Otunun Saça Faydaları

entele otu entele otu nedir otunun faydaları faydaları otunun zararları Kızlar daha önce duydunuzmu bilmem Entele otunu ben ilk kez duyuyorum...Entele otu saç için çok faydalıymış ve Hindistan da yetişen Entele otunun hintli kadınların gözdesiymiş... Entele Otunu saçları haftada 1-1.5 cm. civarında hızla büyüyormuş... Bitkinin fiyatı Hindistandan gelmesi sebebiyle diğer bitkiler gibi...

Sayfayı Paylaş