gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

enteresan bir tablo

Konu, 'Diğer Sanat Alanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: enteresan bir tablo
    ilginç gerçekten ama güzel bir çalışma emeğine sağlık:)

enteresan bir tablo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Enteresan bir göl

Enteresan bir göl

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tarihten bir kaç tablo

Tarihten bir kaç tablo

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Enteresan bir is basvurusu

Enteresan bir is basvurusu

Bir fast food sirketinin danismanligini yapan insan kaynaklari sirketine gelen gercek bir is basvurusunu sunuyoruz. inanip inanmamak size kalmis... 1. Adiniz Soyadiniz: - Herve JANCQUEUR 2. Yasiniz: - 28 3. sirketimizdeki hangi pozisyon icin basvuruyorsunuz? - Mumkunse yatay bir pozisyon icin. Eger daha ciddi bir cevap istiyorsaniz, ne is olsa yaparim. sart one surebilecek durumda...
  4. Evinizin duvarını bir tablo gibi boyamak istermiydiniz

Evinizin duvarını bir tablo gibi boyamak istermiydiniz

Arkadaşlar evinizin duvarı için değişik ve farklı bir çeşit boya modeli.Tıpkı bir tablo boyar gibi:) Evin bazı bölümlerinde uygulandığında hoş bir görünüm sağlayabilir peki siz olsanız bu şekilde evinizi boyamak istermiydiniz?
  5. Enteresan?

Enteresan?

Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı ( tanımıyorum kendisini ve tanımak da istemem bundan sonra) ile yapılmış bir röportajdan bahsedeceğim. Başlığı da "İmam Hatiplere neden kız öğrenci alıyorlar kadın imam yok ki!" Zaten bir kadın karşı çıkabilirdi buna diye gülümsedim alışmışlığın verdiği bir edayla. Bazı alıntılar yapmak istiyorum: "1970'lerden itibaren kızların din eğitimine...

Sayfayı Paylaş