gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

enteresan&güzel avatarlar

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. melike_2803

melike_2803 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: enteresan&güzel avatarlar

ben neden konu açamıyorumm:(:(

3. Monera

Monera Forum Okuru

saol cnm........

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Emeğine sağlık canım

enteresan&güzel avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. enteresan avatarlar

enteresan avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En güzel mavili avatarlar

En güzel mavili avatarlar

mavili avatarlar En güzel mavi mavinin büyülü o huzur veren rengi avatarlara yansımış.Maviyi benim gibi tüm sevenlere gelsin mavili avatarlar:)
  3. Enteresan?

Enteresan?

Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı ( tanımıyorum kendisini ve tanımak da istemem bundan sonra) ile yapılmış bir röportajdan bahsedeceğim. Başlığı da "İmam Hatiplere neden kız öğrenci alıyorlar kadın imam yok ki!" Zaten bir kadın karşı çıkabilirdi buna diye gülümsedim alışmışlığın verdiği bir edayla. Bazı alıntılar yapmak istiyorum: "1970'lerden itibaren kızların din eğitimine...
  4. Çok güzel Enteresan İlginç Atasözleri

Çok güzel Enteresan İlginç Atasözleri

Enteresan Güzel Atasözleri, Enteresan İlginç Atasözleri, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden ilginç yani enteresan atasözleri isteyen misafirimiz için ve elbette ki siz sevgili üyelerimiz için de birbirinden ilginç ve güzel olan enteresan atasözlerini paylaşıyoruz. Dünyada kusursuz iki insan vardır. Biri ölmüştür, öteki ise doğmamıştır. Dostunun alnındaki sineği baltayla...

Sayfayı Paylaş