gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Enteresan Sözler 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İşte karşınızda kızlar enteresan hiç bir anlama gelmeyen düşündürücü ama düşündüğünüzde bir anlama çıkmayan enteresan sözler işte :dede: Enteresan Sözler 2012

oda nesi okanın dedesi

Baktın olmuyo bakmıcaksın.

Hayat bir alfabeye benzer bu alfabede ister ünlü ister ünsüz ol yeter ki karaktersiz olma:)

EĞER BENİ BİRAZ ANLASAYDIN ŞİMDİ BU KADAR HAYALİNLE AVUNMAZDIM

colayı güzelleştiren asiti değil soğukluğudur, kadını güzelleştiren soğukluğu değil sıcaklığıdır

millet ben şöyle babayım,ben böyle babayım edip duruyo.BEN NE BABALAR GÖRDÜM,GÜLEE GÜLEE ÖLDÜM... pukay

Severken Dindarım Sevişirken Gûnahkar , Cennette Benim Cehennemde...

bügün\'ne şükretmeyen yarını yaşamayı beklemesin sık kafanaaaaaaaaaa

BİZDE YANLIŞ OLMAZ OLMUŞ SADA YANLIŞLIKLA OLMUŞTUR__.

Gönderiyi KaldırMustafa Gökler her 63 plakalı aracı görduğunde gözlerin doluyorsa elinde döner bıçağıyla kendini gladyatör sanıyorsan altındaki kırmızı 19 ile ferrariye kafa tutuyorsan ve sokaktaki kavgalara düyüne gider gibi gulerek gidiyorsan ya sen URFALISIN yada KANINDA VAR

tıp bir meslek değil yaşam bilimidir...

AYAKLARIM OKULA GİDECEK KADAR ENAYİYSE EKLERİM KOPYA ÇEKECEK KADAR ASİDİR..... :)))

ya dedım al dedım yar dedı almam dedi;

Yensende Yenilsende Bu Taraftar Hep Seninli U A

eğer birgün beni hatırlarsan ilk aklına gelen şey beni terk ettiğin gün gelsin

Senden kurtulmak senin yanında olmaktır...

Seviyorsan varsındır sevmiyorsan malsındır

bana+kendini+++kasma+++senin+ damarlarındaki+++kan++++++ bile+++++bana+++++++++++hasta.............

adamın biri ağaçtan inmiş. karısıda demirden cinmiş.

gözlerının gorebıldıgı degıl ulasabılecegın yere bak

türceell 4 ceker ama vodofone ona 10 ceker

bügün ömrümün geriye kalan ilk günü... rft

senı kaybettigime üzülmüyorum sewgilim,hmm nasıl derler cana gelecegine mala gelsin :)) rft. k

bılım adamı janıtn ıbne olanların yuzde 80 nının msjı sağ elıyle okudugunu kanıtlamıstır, hıç bosuna el degıstırme bız senın ne mal oldugnu bılıyoruz :)

GİDENE YOL VER GELEN AYAKTA KALMASIN ....

seni sevmek ibadetim ama sevemem cenabetim..

Biz gözlerine bakmaya kıyamazken elin oğlu üzrinde değişik pozisyonlar denioya en çok o koyyo adama ::D >BaLaLı<

AĞLARSA BİR ANAM AĞLAR GERİSİ PLAYBACK YAPAR ŞERİ

Ne kadar sallarsan salla, son iki damla kalır donda...

seni sana seviyorum sana rağmen senin için ve senle...

SN KUTU KUTU PENSE OYNARKN BİZ KUTU KUTU EFES BİTİRİODUK (KrAI K0zDeRe)

demir gibi kollarım hiç affetmem sollarım ....

form ye forda kal; port ye portakal..

Adamın biri domates yemeye bayılıyormuş domates yemiş bayılmış... zaaa

bir adam çekmiş karısıda dolar

SABREDEN DERVİŞ MAAAAALESEF BEKLEMEKTEN GEBERİVERMİŞ... NE ACI SON AMA :)

SENİ TANIMADN ÖNCE SENSİZDİM ,ŞİMDİDİE BENSİZİM

Enteresan Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Enteresan?

Enteresan?

Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı ( tanımıyorum kendisini ve tanımak da istemem bundan sonra) ile yapılmış bir röportajdan bahsedeceğim. Başlığı da "İmam Hatiplere neden kız öğrenci alıyorlar kadın imam yok ki!" Zaten bir kadın karşı çıkabilirdi buna diye gülümsedim alışmışlığın verdiği bir edayla. Bazı alıntılar yapmak istiyorum: "1970'lerden itibaren kızların din eğitimine...
  2. Enteresan Sözler Facebook

Enteresan Sözler Facebook

Facebook ta paylaşabileceğiniz enteresan ve düşündürücü sözler arkadaşlarım. Enteresan Sözler Facebook oda nesi okanın dedesi Baktın olmuyo bakmıcaksın. Hayat bir alfabeye benzer bu alfabede ister ünlü ister ünsüz ol yeter ki karaktersiz olma:) EĞER BENİ BİRAZ ANLASAYDIN ŞİMDİ BU KADAR HAYALİNLE AVUNMAZDIM colayı güzelleştiren asiti değil soğukluğudur, kadını güzelleştiren soğukluğu...
  3. Enteresan Kısa Sözler

Enteresan Kısa Sözler

Kısa ve enteresan ve bir o kadar da düşündürücü sözler diyeceğim ama düşünmenize gerek yok zannedersem :D:D Dam başında saksağan vur beline kazmayı :D:D sana vereceğim tek akil,aklın varsa tek takıl... Bizi çekemeyenler anten taktırsın Cereeen PenCeren :D:D Oda nesi, okanın dedesi Baktın olmuyor e o zaman bakmayacaksın Bizde hayatta yanlışlık olmaz, olmuşsada yanlışlıkla olmuştur :D:D...
  4. 2012 Enteresan Sözler Mesajlar

2012 Enteresan Sözler Mesajlar

Enteresan Sözler 2012 Enterasan ve değişik sözler mesajlar İster facebook ister msniniz için kullanabileceğiniz ve sevdiklerinize sms olarak gönderebileceğiniz enteresan sözler 2012 listemizle karşınızdayız melekler :) Bende Söz Bitmez Sende Dinleme Arzusu Bitmez! Fazla irdemele muhabbetleri merak etme geçen sözleri sonunda üzücü bir nokta Olursun. Kaybedilince Değeri Anlaşılan...
  5. Atamızın Enteresan Sözleri Var mı ?

Atamızın Enteresan Sözleri Var mı ?

Atamızın söylediği her sözde derin anlamlar var. Bunu biliyoruz. Peki onun söylediği enteresan ve ilginç olabilecek sözler var mı, çok merak ediyorum..

Sayfayı Paylaş