gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

Enteresan yazılar + komik

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

Nedenbozulan otobüsün yolculari bizim otobüsümüze aktarildiginda onlaramülte...cilermis gibi bakariz? * Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalisiriz? Milletolarak dünyada kaybolma kompleksimiz mi vardir?

* Neden insanlar birbirlerine sarilinca saga-sola sallanirlar?

* Neden ögrenciler ilkögretimin besinci sinifina kadar ögretmene"ögretmenim" diye seslenirken altıncı sinifta bir anda"hocam" diye seslenmeye baslarlar?

* Neden sinavlarda "4 yanlis bir dogruyu götürür" seklinde biruygulama ile ögrenciler cezalandirilirlarda; "4 dogru
    bil, bir dogru dabizden" seklinde bir kampanya baslatilip zekaya ve riske girme cesaretine ödül
    verilmez?

* Neden insanlar kapali bir alandan yagmur yagan alana çikinca kafalariniegerler? Yagmura duyulan saygidan midir yoksa ondan tirstigimiz için midir?

* Neden dükkanini kapatip giden esnaf, kapiya "10 dakika sonradönücem" yazar, ne zaman gittigini nasil anlarız

* Televizyona çikan insanlar neden kendilerini Türkiye'deki bütün insanlarinizledigini sanirlar? Örn: Su anda 70 milyon kisi bizi izliyor...

* Dügünlerde neden "Dom Dom Kursunu" ile göbek atilmaktadir."Bir avci vurdu beni, bin avci beni yedi" gibi sözler esligindekendinden geçen baska milletler var midir?

* Neden bazi kizlarimiz sirin bir hayvancagiz gördüklerinde"inanmiyorum!" derler, inanilmayacak olan nedir?

* Cumartesi ve Pazartesi'nin neden kendi isimleri yoktur?

* Dolmuslardaki fiyat tarifesinde "en kisa mesafe" neden"indi-bindi" olarak tabir edilir? Önce inilip sonra mi binilir? Birterslik yok mudur?

* Bir programi kurarken neden "kabul ediyorum" ya da "kabuletmiyorum" seçenekleri vardir? O kadar parayi bayilip bir bilgisayarprogrami satin aldiktan sonra"kabul etmiyorum" seçenegini isaretleyenbir takim saf kisiler mevcut mudur?

* Bulmacalarda boru sesinin karsiligi neden hep "ti"dir? Bulmacalarihazirlayan arkadaslar hiç "ti" diye ses çikaran
    boru görmüsler midir?

* Ipana 7 reklamindaki kiza "Ne zamandan beri Ipana 7 kullaniyorsun?"diye soran doktor, Ipana 7'nin yeni bir ürün olduğunu ve reklamdan sadece birkaç gün önce piyasaya çiktigini bilmemekte midir?

* Neden futbol takimi olan Ajax"Ayaks" diye okunur da temizlik ürünüAjax "Ajaks" diye okunur?

* Neden ilanlarda "doktordan temiz araba" diye yazilir? Hipokratyemininde"arabami temiz kullanacagim" seklinde bir madde mi vardir?

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahahahahaha gerçekten çok komikmiş + rep virdim :D:D

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler cemoşum cnm benim :D

CeMoŞ bunu beğendi.
Enteresan yazılar + komik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

kamyon duvar yazıları duvar arkası yazılar duyulmamış yazıları kamyoncu lafları HOROZ Lojistik 65'inci yılında Kamyon Arkası Yazı Yarışması düzenlemiş. "Daha önce duyulmamış ve görülmemiş kamyon arkası yazıları" gerekçeli yarışmaya 5 bin 750 kişi katılmış. Kazananlara ödülleri Horoz Lojistik 65. Yıl Kutlama Gecesi'nde verilecek. Yarışmanın sloganı şu: Yollarda Kamyonlar, Dillerde...
  2. Komik Yazılar:)

Komik Yazılar:)

muhasebe komik muhasebe ile ilgili komik sözler muhasebeyle ilgili sözler sözleri ile Anne Babaların Saçları Neden Beyazlar... Büyük şirketlerden birinin patronu, bilgisayar sistemleriyle ilgili önemli bir arızanın acilen giderilmesi için bilgisayar mühendislerinden birinin evine telefon etmesi gerekir. Adamın evine telefon eder ve karşı taraftan fısıldayan bir çocuk sesi "Alo"...
  3. Gülümseten komik yazılar

Gülümseten komik yazılar

Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kadın geçti. Nasıl oldu bende anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu sözleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim!" Nişanlıyken karımla iddiaya girmiştik. Evlendikten sonra ilk kim "Bu gece olmaz" derse tüm...
  4. en komik facebook yazıları

en komik facebook yazıları

En komik face yazıları var mı arkadaşlarım. Facebook da kullanacağım. Herkese selamlar.
  5. Komik Resimli Duvar Yazıları

Komik Resimli Duvar Yazıları

Komik Resimli Duvar Yazıları arıyorum bakındım diğer sitelerde hep eskiydi bu yüzden birde sizden isteyeyim dedim :)

Sayfayı Paylaş