gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Epalzeorhynchus kalopterus (False SAE)

Konu, 'Akvaryum' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Epalzeorhynchus kalopterus (False SAE)
    [​IMG]Latince Adı: Epalzeorhynchus kalopterus

Habitatı ve Anavatanı: Güneydoğu Asya

Beslenme Biçimi: Hem etçil, hem otçul.

Davranış Biçimi: Barışçıl

Kendi Türlerine Davranışı: Barışçıl

Üreme: Akvaryumda ürediği görülmemiştir.

Sıcaklık: 20-28 C

En Fazla Büyüdüğü Boy: 14cm

Su Sertliği: Orta

pH: 7-7,5

Genel Yorum: False SAE (Siamese Algae Eater) olarak bilinir. SAE'ye benzediğinden, çoğunlukla SAE olarak satılırlar. SAE'ye nazaran daha az yosun tüketirler.

Epalzeorhynchus kalopterus (False SAE) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kur'a Falı

Kur'a Falı

Kur'a falı Kur'a falının değişik şekilleri vardır. Genellikle, fal bakmak isteyen kişinin belli bir düzene göre zar veya benzeri bir şeyi, düzenlediği levhaya atması ya da gözü kapalı olduğu halde parmağını levhaya rasgele basması ve bulduğu harfin yorumunu okuması şeklinde yapılır. Eskiden yazılmış "Falname"ler bu amaçla kullanılırmış. Aşağıdaki fal bir tür kur'a falıdır. 28 tane...
  2. Soğan Falı

Soğan Falı

fasulye fali fasulye falı soğan falı hamilelik gebelik Soğan Falı: Bu fal sabır ister, zira uzun bir bekleme dönemi var. Kişilerin isimleri veya simgeleri çeşitli soğanların üzerine yazılır, soğanlar törenle dikilirler ve bu arada herbirinin kime ait olduğu belirlenir. Zamanla soğanlar filiz verirler, ilk filiz veren soğan kime aitse onun beklentileri gerçekleşecektir.
  3. Nohut Falı

Nohut Falı

kahve falında semazen kahve falı semazen falında ne demek görmek falda görmek Sadece kendinizi tutarak bu falı açmazsınız. Çünkü sağ taraf daima başkasını, sol taraf sizi temsil eder. Yani bu falla sevgilinizle olan ilişkinizi ve iş hayatınızdaki durumunuza bakabilirsiniz. 41 tane nohut alınır. Masanın üstüne konulur. Niyet edip 2 parçaya bölünür. Sağ taraf, niyetinizdir. Fala buna göre...
  4. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  5. Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına :) Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler

Sayfayı Paylaş